2.el 144 Hz monitör önerisi

Bütçe
1500
Ben de Valorant oynuyorum 60 hz ile gayet akıcı çatır çatır vuruyorum herkesi, ilk maçımda 15 kill yaptım. Bu biraz yetenekle alakalı heralde, kolsuz arkadaşlar monitörü bahane ediyor. 60 hz ile Battlefield 5'te 42 kill yaptım tek maçta, 144 hz olanları ezdim geçtim. Best Squad olduk. Kısacası reflexlerini geliştir, monitörden medet umma. Ayrıca ikinci el monitör tavsiye etmem. Kırık çıkık vardır bir yerinde.
Tamam hocam bütün e-sporcular, yayıncılar bu mantıkla hareket etsin o zaman hepsi satsınlar 240hz 360hz monitörlerini 60hz geçsinler zaten kim ki onlar değil mi burada DeSeRT_TR ve onun muhteşem ötesi oyun bilgisi varken haklısınız. Rank ne? Radiant sanırım nick ve etiket verin de ekliyeyim arkadaşlara hava atarım.

Ben de Valorant oynuyorum 60 Hz ile gayet akıcı çatır çatır vuruyorum herkesi, ilk maçımda 15 kill yaptım. Bu biraz yetenekle alakalı herhalde, kolsuz arkadaşlar monitörü bahane ediyor. 60 Hz ile Battlefield 5'te 42 kill yaptım tek maçta, 144 Hz olanları ezdim geçtim. Best Squad olduk. Kısacası reflexlerini geliştir, monitörden medet umma. Ayrıca ikinci el monitör tavsiye etmem. Kırık çıkık vardır bir yerinde.

Maçta 144 Hz olan birisini vahiy yoluylamı öğrendiniz.

Geri
Yukarı