2.el 144 Hz monitör önerisi

Bütçe
1500

gereksizBey

Hectopat
Öncelikle merhaba, şu an 60Hz bir monitör kullanıyorum. (S23B350) bir sorunum yok fakat Valorant oynadığım için 60Hz yeterli değil 144 veya 165 Hertz bir monitör lazım. Sıfır baktım fakat pek bir şey bulamadım kendi bütçemde ikinci ele yönelmek zorundayım, boyutu 23-24 inç, tazeleme hızı 144 veya 165 Hertz olması gerekiyor lütfen Rampage, Gamepower vs gibi markalar önermeyin. Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
AOC G2460PF monitöre sahibim. Satmayı düşünüyorum. İstersen konuşalım.
O bütçede sıfır monitör bulma imkanınız da var.

Öncelikle merhaba, şu an 60Hz bir monitör kullanıyorum. (S23B350) bir sorunum yok fakat Valorant oynadığım için 60Hz yeterli değil 144 veya 165 Hertz bir monitör lazım. Sıfır baktım fakat pek bir şey bulamadım kendi bütçemde ikinci ele yönelmek zorundayım, boyutu 23-24 inç, tazeleme hızı 144 veya 165 Hertz olması gerekiyor lütfen Rampage, Gamepower vs gibi markalar önermeyin. Şimdiden teşekkür ederim.
Ben de Valorant oynuyorum 60 hz ile gayet akıcı çatır çatır vuruyorum herkesi, ilk maçımda 15 kill yaptım. Bu biraz yetenekle alakalı heralde, kolsuz arkadaşlar monitörü bahane ediyor. 60 hz ile Battlefield 5'te 42 kill yaptım tek maçta, 144 hz olanları ezdim geçtim. Best Squad olduk. Kısacası reflexlerini geliştir, monitörden medet umma. Ayrıca ikinci el monitör tavsiye etmem. Kırık çıkık vardır bir yerinde.

Geri
Yukarı