2. el 1500 TL ekran kartı önerisi

Bütçe
1500

hasanarifagblt

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Benim RX 470 4 GB ekran kartım var bunu satacağım 1100 TL üzerine ekleyip az da olsa daha iyi ekran kartı ne alınır 1500 TL civarı?

Son düzenleyen: Moderatör:
O fiyatlara alabileceğin kartlar neredeyse aynı güçte olacak zaten.

Bu kartın altında bir yükseltme yapmana değmez. Butceni biraz daha artırıp pazarlıkla 3-3.5 k ya 6600 XT alabilirsin.

Teşekkür ederim öncelikle 6600 XT almayı planlıyorum ama şöyle bir problem var üzerine koyacak fazla param yok o yüzden daha kolay satılabilir bir ekran kartı almak ve DLSS 3.0 kullanabilen bir ekran kartı olması DLSS mi emin değilim ama eski AMD ekran kartlarına da geldi ya. Kısaca daha kolay satılan bir ekran kartı ve DLSS teknolojisini kulanabilen bir ekran kartı almak, ama hangisi bilmiyorum.

NVIDIA'nin 4 serisi bir kartini alamadikca F/P olarak alabileceğin ikinci elde en iyi kart 3090 dır şu an. Sende de o kadar bütçe olmadığı için AMD'nin en F/P kartini almak doğru olacak.

NVIDIA'nin 4 serisi bir kartini alamadikca F/P olarak alabileceğin ikinci elde en iyi kart 3090'dır şu an. Sende de o kadar bütçe olmadığı için AMD'nin en F/P kartini almak doğru olacak.

Sence hangi kartları alabilirim.

NVIDIA'nin 4 serisi bir kartini alamadikca F/P olarak alabileceğin ikinci elde en iyi kart 3090'dır şu an. Sende de o kadar bütçe olmadığı için AMD'nin en F/P kartini almak doğru olacak.

Düzeltiyorum AMD frs teknolojisiymiş.
Bu linkteki ekran kartlarını alabiliyoruz bütçem 1500 ama 2 bine çıkartırım diye düşünüyorum sence hangi kartları almam mantıklı olur.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı