2.el 1500 TL telefon önerisi

zValiant

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: Intel Core i3-4130.
Ekran kartı: AMD Radeon RX 480 4 GB.
RAM: Kingston 8 GB DDR3 1333MHz.
Depolama: 230 GB SATA3 SSD.
Anakart: Gigabyte H81M-DS2 rev 3.0.
İşletim sistemi: Windows 11 Pro 64-bit 23H2.
Meslek
Öğrenci
Merhaba, ay başında kendime bir telefon alacağım fakat bütçem yüksek değil gördüğünüz üzere. Pek fazla oyun oynamıyorum genelde video izleme ve sosyal medya için kullanacağım telefonu. Aklımda şu an Huawei P Smart 2019, Huawei Mate 10 Lite ve Huawei P20 Lite var. Xiaomi Redmi Note 7'ye de bakıyorum fakat yazılımından (MIUI) ötürü pek alma taraftarı değilim. iPhone 6/6s de almayı düşünmüyorum çok eski bir telefon. Önerilerinize açığım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu paraya bir öneri de geleceğini düşünmüyorum kardeşim bilgine.. çok zor ..
Önermeye uğraşmadıkları için gelmiyor pek. Önceden açılmış konulara bakıyorum artık yapacak bir şey yok.

Xiaomi Redmi 6A 600'e aldım güncel fiyatı 1100 TL Custom ROM atarak gündelik işlerini görürsün oyun falan unut bir kere Samsung Note 4 kullandım tam bir amiral serisi şarjı hızlı bitiyor sadece Xiaomi Redmi 7A falan bulursan al bence.

Xiaomi Redmi 6A 600'e aldım güncel fiyatı 1100 TL Custom ROM atarak gündelik işlerini görürsün oyun falan unut bir kere Samsung Note 4 kullandım tam bir amiral serisi şarjı hızlı bitiyor sadece Xiaomi Redmi 7A falan bulursan al bence.
MIUI sebebiyle Xiaomi alasım pek yok, P Smart 2019 attığınız telefonlardan daha iyi gibi duruyor, fakat son zamanlarda yavaşladığını söyleyenler mevcut. S7 Edge veya pazarlıkla S8 de alabilirim.

MIUI sebebiyle Xiaomi alasım pek yok, P Smart 2019 attığınız telefonlardan daha iyi gibi duruyor, fakat son zamanlarda yavaşladığını söyleyenler mevcut. S7 Edge veya pazarlıkla S8 de alabilirim.

MIUI çöp zaten size Custom ROM öneririm. S8+ öneririm alacaksanız 200 300 TL daha ekleyip pazarlık ile alınabilir.

Hocam bütçeniz 1500 zaten redmi 7a alabilirsiniz arkadaş doğru diyor o bütçeye miui falan boşverin gitsin.

Huawei P Smart 2019 alınır mı sizce? Kullanan bir arkadaşım memnun. EMUI 12 güncellemesini de almış.

Yeni konular

Geri
Yukarı