2.El 2000 TL PC toplama

Bütçe
2000 tl
Söyle bir bilgisayar var altında da oyun testi videosu var. Bütçeyi aşıyorum farkındayım ama bazı parçaları 2. el olarak alabilirsiniz. Lakin sadece oyun için kullanacaksanız bence konsol almanız daha iyi olur.
Katılıyorum 2500 TL'ye alacağın PS4 veya Xbox bütün oyunları rahatlıkla oynatır kendim PS4 kullanıcısıyım ve bilgisayarımın özellikleri iyi değil o yüzden benim gibi düşük bütçesi olanlara konsol öneririm fakat oyun fiyatları 1 tık yüksek o yüzden de çok oyun alamıyorum...
Hocam Xbox+Game Pass alınabilir. Böylelikle oyun sıkıntısıda çekilmez.

Söyle bir bilgisayar var altında da oyun testi videosu var. Bütçeyi aşıyorum farkındayım ama bazı parçaları 2. el olarak alabilirsiniz. Lakin sadece oyun için kullanacaksanız bence konsol almanız daha iyi olur.

Hocam Xbox+Game Pass alınabilir. Böylelikle oyun sıkıntısıda çekilmez.
2000 tl ye alabildiği kadar alt coin alıp beklemek varken neden 2000 tl lik pc toplasın o pc 2 sene sonra oyunlar için eskiyecek ama konu sahibi beklemeyemem derse yapacak birşey o zaman haklısınız.

Hepinizin yardımından dolayı teşekkür ederim dediğiniz gibi PlayStation 4 alacağım. Hem daha ucuza almış olurum teşekkürler hepinize.

Geri
Yukarı