2. El 2500 TL PC Toplama

O sistemi alabilirsin dolandırıcı değilse sorun yok.

Sakın ha sakın dediğimin dışına cıkarsan üzülürsün ilerde. Sen benim dediğim çizgide git ve indirim yapabilirse biraz daha yemede yanında yat diyorum. Adam komple satıyor be gerçekten iyi fiyat konumunun kıymetini bilmelisin şanslısın. O sistem ile istediğin her oyunu ultrada oynayacaksın. Öyle 1050 falan çöp yani sen beni dinle pişman olmayacaksın. Sakın hata yapma bak :)
Ne bileyim ucuz gibi geldi sorun çıkmasın diye dedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Satıcıyı arayıp her şeyi detaylı şekilde konuşman lazım. Olay bundan ibaret. Her önüne gelen dolar yükseliyor diye 2.nci el kasa veya bilgisayar parçalarının fiyatını da yükseltiyor. Önemli olan parçanın ya da sistemin ederi nedir? Onu da en iyi bilgisayarlardan anlayan arkadaşlar bilir.

Satıcıyı arayıp her şeyi detaylı şekilde konuşman lazım. Olay bundan ibaret. Her önüne gelen dolar yükseliyor diye 2.nci el kasa veya bilgisayar parçalarının fiyatını da yükseltiyor. Önemli olan parçanın ya da sistemin ederi nedir? Onu da en iyi bilgisayarlardan anlayan arkadaşlar bilir.
Sizce bu sistem iyi midir?
Çok soru sordum kusura bakmayın.

Merhabalar.
Ben Ramazan bayramında bir PC toplamak istiyorum fakat bütçem pek olmadığı için ikinci ele yöneldim. İkinci el olarak;
Bunları buldum, sizce de iyiler mi? Yoksa sizin önerileriniz nedir? Ya da 1. veya 2. el PC toplayabilir misiniz bana ?
Oynayacağım oyunlar PUBG, Rainbow Six Siege. Şimdiden teşekkür ederim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı