2. el 3060 mı sıfır XFX RX 6600 mı?

Hala 0 diyorsunuz hocam galiba ekran kartı 0 alınca 5 kat daha iyi çalışıyor herkes 0 al diyor bu nedir ya? KFG'li temiz bir kart almak varken neden 0'a o kadar para bayılmayı seviyorsunuz? Hele bir de Vatan'dan.
Hocam güldürdünüz beni Allahtan sizi güldürür inşallah 3000 serisinin sorunlarını araştırmanızı öneririm adam kronik bir kart alıcak ve elinde garantisi olmiycak bunlarıda düşünmeniz lazım iki kartın arasındaki fark yok denebilecek kadar az

Hocam güldürdünüz beni Allahtan sizi güldürür inşallah 3000 serisinin sorunlarını araştırmanızı öneririm adam kronik bir kart alıcak ve elinde garantisi olmiycak bunlarıda düşünmeniz lazım iki kartın arasındaki fark yok denebilecek kadar az
Ben burda karttan bahsetmiyorum 0 ve 2. elden bahsediyorum dediğiniz doğru ama o kart için 0 önermeniz saçma.
kuzenim ve ben xfx ekran kartları aldık ikimizin kartıda 2 yıl geçmeden bozuldu. Gayette düzgün kullanmıştım oysaki
İkinizinki de aynı anda 2 yıl geçmeden bozuldu mu? Dalga geçiyorsunuz gibi geldi bana ama. İlk kez böyle bir şey duyuyorum 700. günde kart tık diye bozuldu mu?

Hocam 3000 serisi sorunlu chipset sorunları performans sorunları dediğiniz gibi aşırı voltaj sorunları mevcut ve ismine yaraşır bir performansı yok bence.

Nasıl sorunlu hocam? Ben 3090 kullanıyorum arkadaşım 4060 Ti kullanıyor. Ben bir oyunda 360 FPS alırken arkadaşım aynı oyunda aynı ayarlarda 200 FPS alıyor neresi sıkıntılı bu 3000 serisinin?

Yeni konular

Geri
Yukarı