2. el 400₺ çalışma masası önerisi

Jack İşte

Hectopat
Makaleler
5
Yer
İstanbul, Esenyurt
Arkadaşlar merhaba, ben 7. sınıfa geçiyorum ve bildiğiniz üzere dersler zorlaşıyor ve 1 sene sonra LGS var. Ben de yakın zamanda masayı birine satacağım. Ve de fırsattan istifade LGS için kitap alınca, kitaplar ortalıkta kalmasın diye çekmeceli, dolaplı vs. bir çalışma masası istiyorum. Üstünde bilgisayarım da olacağından en az 120x60 bir masaya ihtiyacım var. Kahverengi olursa çok güzel olur çünkü üstüne siyah motifler yapacağım, olmazsa da sorun değil. Klavye koyacak yeri olmak zorunda değil. Şimdiden cevaplarınız için teşekkürler.

Not: Başlıktaki gibi 2. el olması lazım.

Not 2: Bütçe maksimum 400 TL.

Arkadaşlar merhaba, ben 7. sınıfa geçiyorum ve bildiğiniz üzere dersler zorlaşıyor ve 1 sene sonra LGS var. Ben de yakın zamanda masayı birine satacağım. Ve de fırsattan istifade LGS için kitap alınca, kitaplar ortalıkta kalmasın diye çekmeceli, dolaplı vs. bir çalışma masası istiyorum. Üstünde bilgisayarım da olacağından en az 120x60 bir masaya ihtiyacım var. Kahverengi olursa çok güzel olur çünkü üstüne siyah motifler yapacağım, olmazsa da sorun değil. Klavye koyacak yeri olmak zorunda değil. Şimdiden cevaplarınız için teşekkürler.

Not: Başlıktaki gibi 2. el olması lazım.

Not 2: Bütçe maksimum 400 TL.
2.el sitelerinden çevrendeki satıcılara kendin baksan daha iyi olur.

Yaşadığın yeri ve semti belirtmemişsin, sana Diyarbakırdan bir öneri yapsam gidip alacak mısın?

Hocam o önemli değil boşverin, onu illaki hallederim. Sadece 2. elden ''Bu masa işini görür'' dediğiniz masaları soruyorum, LGS'de çünkü baya kitap alacağım ve masalarda bilgili değilim.
Çevrende bahaus var ise masa kestirebilirsin ama fiyatı ne olur tam emin değilim, sahibinden sitesinde atom ofis olması lazım orayı kontrol edin çünkü 2.el ürünler satıyorlar.

Geri
Yukarı