2. el 4500 TL ekran kartı önerisi

Pika2000

Hectopat
Şu anda 1060 6 GB ekran kartım var, satıp maksimum 4500 TL olacak şekilde 2. el ekran kartı almayı düşünüyorum, garantisiz kartlar konusunda çok kararsızım ve mining yapılıp yapılmadığına güvenmem çok zor. Ne yapmalıyım? Yardımcı olabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba iyi sosyaller öncelikle, instagram da kesinlikle mining çıkması olmayan ekran kartı satan, bilgisayar toplayıp satan bir kişi var ondan bulabilirsiniz. Ben oradan almıştım GTX970, instagram adı thozenavm güvenebilirsiniz referansları var zaten.

konu dışlı olacak ama sizce gtx 1060 6 gb alınır mı önerir misiniz oynayacağım oyunlar csgo, gta 5, minecraft, valorant.

i3 12.nesil
8 gb ram 3200 mhz
480 gb ssd

Merhaba iyi sosyaller öncelikle, instagram da kesinlikle mining çıkması olmayan ekran kartı satan, bilgisayar toplayıp satan bir kişi var ondan bulabilirsiniz. Ben oradan almıştım GTX970, instagram adı thozenavm güvenebilirsiniz referansları var zaten.

konu dışlı olacak ama sizce gtx 1060 6 gb alınır mı önerir misiniz oynayacağım oyunlar csgo, gta 5, minecraft, valorant.

i3 12.nesil
8 gb ram 3200 mhz
480 gb ssd
CS:GO ve Valorant zaten çok fazla sistem isteyen oyunlar değil o 2'sinde hiçbir sıkıntı olmaz, GTA 5 Online ve Minecraft son sürümlerde ise grafikler fullenmez ve yettiği kadarıyla ayarlanırsa yine sıkıntı olmaz. 8 GB RAM'i 16 yapabilirseniz genel olarak sisteminize faydası olur.

Şu anda 1060 6 GB ekran kartım var, satıp maksimum 4500 TL olacak şekilde 2. el ekran kartı almayı düşünüyorum, garantisiz kartlar konusunda çok kararsızım ve mining yapılıp yapılmadığına güvenmem çok zor. Ne yapmalıyım? Yardımcı olabilir misiniz?

Hocam bütçe 1000TL artarsa sıfır RX6600 bulunabilir artmazsa ikinci elden RX6600 bulunabilir.

İkinci el RX6600 NVIDIA tarafından 2060 3050 bulunabilir. Ama önemli olan işlemcin nedir?

Evet bende 6600 veya 2060 veya 1080 düşünüyorum ama mining yapılmadığına güvenmek çok zor. Garantisi devam eden ürünü satıyor bazısı ama çoğu Amazon jp tarzı şeyler olduğu için garantileri geçersiz.

Evet bende 6600 veya 2060 veya 1080 düşünüyorum ama mining yapılmadığına güvenmek çok zor. Garantisi devam eden ürünü satıyor bazısı ama çoğu Amazon jp tarzı şeyler olduğu için garantileri geçersiz.

1080i ele eski kart her an elinde patlayabilir ve garantisiz kart alma. İşlemcin nedir darboğaz olacak bir kart almanı tavsiye etmem.

İşlemcim i5 8400, biraz darboğaz olabilir muhtemelen ama 2060TAN aşağı bir kart alırsam ekran kartı değiştirmemin anlamı kalmaz. Biraz darboğaza rağmen 1060'tan çok daha iyi olacaktır.

Başta 2060 düşünüyordum ama benchmarkta daha düşük göstermesine rağmen 6600 daha iyi gibi o yüzden de 6600 bulmaya çalışıyorum. Ama 2'si de olabilir yani.

Adam garantisi var faturası var dedi Amazon jp ürünü çıktı mecburen almaktan vazgeçtim. Garantisi olan şehir dışı satanlar da var ama gidip kontrol edemeyeceğim bir yerde olan kartı almakta da çok kararsızım.

Kart temiz olduktan sonra mining yapılıp yapılmamış olması önemli çok önemli değil. Miningli kartlara herkes ölü gözüyle bakıyor ancak mining performans olarak karta etki etmez.

Geri
Yukarı