Alıcı 2. el 500 TL ekran kartı

Alperen0

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşım bilgisayarı için 500 TL ye ekran kartı alacak. İşlemcisi İ5 2400. Ankara içi elden almak tercihi. GET nasıl çalışıyor bilmiyorum, eğer güvenliyse ve mantığını anlatırsanız oda olur.
Up

Son düzenleme:
Hangi ilde yaşıyorsunuz?

Aralık 20 de garantisi bitecek gt 1030 var ilgilenirseniz. Get nasıl oluyor benimde bir fikrim yok açıklayan olacaktır.

Tavsiyem 2. el RX 570 4GB bakmanızdır. GTX 1050 ti'dan aşağısını o bütçeyle almayınız, para zor kazanılıyor, fırsatçılara ekmek vermeyiniz.

Tavsiyem 2. el RX 570 4GB bakmanızdır. GTX 1050 ti'dan aşağısını o bütçeyle almayınız, para zor kazanılıyor, fırsatçılara ekmek vermeyiniz.
Bu fiyata RX 570 bulmak neredeyse imkansız. 1030 veya 750 Tİ almayı düşünüyor.

Aralık 20 de garantisi bitecek gt 1030 var ilgilenirseniz. Get nasıl oluyor benimde bir fikrim yok açıklayan olacaktır.
Tam olarak 500 TL mi ? GET de komisyon kesiyor da.

450 TL düşünüyorum+get ne tutarsa oynayacağınız oyunlar nelerdir ona göre bir performans söyleyebilirim size kart lp Fransız sürüm üstüne standart bir fan ile kullanırsanız max 50 derece gördüm ben performansı FIFA 19 ultra da 50- 55fps cs go da ultra da 60 fps üstü veriyor pubg mobile da da aynı şekilde bu oyunları oynadığım için bunları söyleyebilirim.

Biraz daha bütçe üstüne çıkıp düşünürseniz geri dönüşünüzü bekliyorum.

600 Liraya RX 460-560 4GB bulamıyorum ben. Fırsatçılardan bahsediyorsunuz. Herif RX 560 4GB'ı 925 TL'ye koyuyor.

Biraz daha bütçe üstüne çıkıp düşünürseniz geri dönüşünüzü bekliyorum.

Maalesef 625 TL çok fazla.

450 TL düşünüyorum+get ne tutarsa oynayacağınız oyunlar nelerdir ona göre bir performans söyleyebilirim size kart lp Fransız sürüm üstüne standart bir fan ile kullanırsanız max 50 derece gördüm ben performansı FIFA 19 ultra da 50- 55fps cs go da ultra da 60 fps üstü veriyor pubg mobile da da aynı şekilde bu oyunları oynadığım için bunları söyleyebilirim.
Siz üstünde fan ile mi kullanıyorsunuz? Fan olmadan kullanıyorsanız o haliyle dereceleri söylerseniz sevinirim çünkü sizin kartınıza ciddi bakıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı