2. El 64 GB iPhone 11 vs 128 GB S20 FE

• Konuyu başlatan ekx
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 9
  • Görüntüleme 272

ekx

Centipat
Daha fazla  
Face ID TrueTone çalışır durumda %87 pil sağlıklı iPhone 11 mi 128 GB Snapdragon işlemcili S20 FE mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
İphone 11 hem batarya konusunda geri, hemde berbat bir ekranı var.

S20 FE önde.
aralarında 1.5-2k fark var 2k fark verecek kadar kusursuz bir deneyim sunar mı s20 fe ? Androidlerin kısa ömürlü olması da beni biraz şüpheye düşürdü şimdi 11'in hiç yoktan 3 4 sene daha ömrü var

Açık ara S20 FE alır.

Aralarında 1.5-2K fark var 2K fark verecek kadar kusursuz bir deneyim sunar mı S20 FE? Android'lerin kısa ömürlü olması da beni biraz şüpheye düşürdü şimdi 11'in hiç yoktan 3 4 sene daha ömrü var

Android'ler kısa ömürlü değil. O batıl inancı kafanızdan çıkarın. O inancın çıkma sebebi Android tarafının her bütçede telefonunun olması. Üst düzey telefonları oldukça uzun kullanım sunar.

Son düzenleme:
Açık ara S20 FE alır.

Android'ler kısa ömürlü değil. O batıl inancı kafanızdan çıkarın. O inancın çıkma sebebi Android tarafının her bütçede telefonunun olması. Üst düzey telefonları oldukça uzun kullanım sunar.
Hocam batıl inanç değil benim kullanım deneyimim. Bundan önceki 3 cihazım da androiddi 1-1.5 sene icerisinde ciddi performans düşüklüğü yaşattığına bizzat şahit oldum. Bundan önceki cihazım m30s.

Hocam batıl inanç değil benim kullanım deneyimim. Bundan önceki 3 cihazım da androiddi 1-1.5 sene icerisinde ciddi performans düşüklüğü yaşattığına bizzat şahit oldum. Bundan önceki cihazım m30s.
O telefon Alt-Orta düzey bir telefon. Üst düzeyler diye yazmışım farkındaysanız. Apple sadece flagship telefon ürettiği için o telefonları M30s gibi telefonlarla karşılaştırmanız çok saçma. Özellikle Samsung'un S serisi ile diğer serileri arasında akıcılığa kadar her konuda net bir fark var. Biraz mantıklı düşünün ve düzgün insanlardan araştırın şunu. "Samsung S serisi, Xiaomi ana serisi, OnePlus ana serisi, Oppo Find X serisi, Huawei Mate ya da P serisi, Vivo X serisi" gibi modeller kullanmadan bunu yargılayamazsınız.
Siz bile dediğim şeye ekstra bir kanıt oldunuz resmen. M30s ile İPhone karşılaştırmak nedir?

Telefonun seviyesi yazılım, donanım kalitesi, işlemci kalitesi, tasarım kalitesi, kamera dahil her şeyi etkileyen bir şey. Ve üstüne siz, üst düzey telefonları ile diğer telefonları arasındaki fark en fazla olan marka olan Samsung'un orta düzey telefonunu kullanmışsınız.

Böyle şeyleri bilgi olarak sayıp herkese tek tek satmak yerine düzgünce araştırıp öyle konuşun. En azından cevap verecekseniz araştırın.

Yeni konular

Geri
Yukarı