S20 FE 128 GB vs S20 FE 256 GB

Bütçe
6000

Wolnac

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle ben S20 FE'yi alacağım. 128 6 olanı 5800 - 256 8 olanı 6200 buldum en uygun sizce hangisi daha mantıklı. Bir de mavi rengi 6300 ben o rengi seviyordum neden beyaz olandan 100 TL daha pahalı acaba (beyaz 6200, mavi 6300)

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar öncelikle ben S20 FE'yi alacağım. 128 6 olanı 5800 - 256 8 olanı 6200 buldum en uygun sizce hangisi daha mantıklı. Bir de mavi rengi 6300 ben o rengi seviyordum neden beyaz olandan 100 TL daha pahalı acaba (beyaz 6200, mavi 6300)

Renkler arasındaki fiyat farkı stoklarla alakalı diye biliyorum.
Eğer bütçenizi zorlamayacaksa 400TL fazla verip 256/8 almak daha mantıklı olur.

Merhaba. Uzun süredir S20 FE almayı düşünüyorum ve fiyat gittikçe pahalandığı için almaya karar verdim. Neyse bütçemi biraz zorladığı için farklı sitelere vb. yönelirken böyle bir teşhir ürünü buldum. Sizce güvenilir midir, alınır mı? Biraz incelerseniz çok sevinirim.

Merhaba. Uzun süredir S20 FE almayı düşünüyorum ve fiyat gittikçe pahalandığı için almaya karar verdim. Neyse bütçemi biraz zorladığı için farklı sitelere vb. yönelirken böyle bir teşhir ürünü buldum. Sizce güvenilir midir, alınır mı? Biraz incelerseniz çok sevinirim.

Üstteki cihazda cihaz kodu verilmemiş.
Alttaki cihaz ise Exynos işlemcili modeli, alınmaz.
Ayrıca teşhir ürünü olduğu için AMOLED yanığı ihtimali var.

Üstteki cihazda cihaz kodu verilmemiş.
Alttaki cihaz ise Exynos işlemcili modeli, alınmaz.
Ayrıca teşhir ürünü olduğu için AMOLED yanığı ihtimali var.

Çok teşekkürler, Exynos işlemcili olduğunu gram fark etmemiştim direkt olarak seçimlerim arasından çıkardım kendisini. Sanırsam teşhir ürünü almaktan da vazgeçtim.

Çok teşekkürler, Exynos işlemcili olduğunu gram fark etmemiştim direkt olarak seçimlerim arasından çıkardım kendisini. Sanırsam teşhir ürünü almaktan da vazgeçtim.
Arkadaşlar bir yerde okumuştum Samsung shop sitesinden aldığı bir ürün çakma çıkmış sizce böyle bir ihtimal var mı? Geçen baktığımda stokta yoktu S20 FE fakat şu an var ve o siteden almak istiyorum. Fiyatlar da diğer sitelere (Hepsiburada, Trendyol vb.) Daha ucuz bir inceler misiniz lütfen?

Not olarak bu linkteki telefon Snapdragon işemcili modeli değil mi?

Evet hocam Snapdragon attığınız link.
Samsung Store'dan çakma çıktı derken? Haber sitesinde falan mı gördünüz yoksa birinin kendi yorumu mu?

Depolama önemli ise S20 FE 256 GB alın.

Arkadaşlar bir yerde okumuştum Samsung shop sitesinden aldığı bir ürün çakma çıkmış sizce böyle bir ihtimal var mı? Geçen baktığımda stokta yoktu S20 FE fakat şu an var ve o siteden almak istiyorum. Fiyatlar da diğer sitelere (Hepsiburada, Trendyol vb.) Daha ucuz bir inceler misiniz lütfen?

Not olarak bu linkteki telefon Snapdragon işlemcili modeli değil mi?

Not olarak bu linkteki telefon Snapdragon işlemcili modeli değil mi?
Evet.

Yeni konular

Geri
Yukarı