2. el 7500 TL'ye GTX 1050 sistem nasıl?

unwont

Femtopat
Daha fazla  
GTX 1050.
Ryzen 5 1600 işlemci
8 GB 3000 MHz RAM.
A320mk ASUS anakart (çoğunluğa göre A320'nin en fp anakartı)
Cooler Master 500W Power,
1 TB HDD
Everest Rainbow kasa
ASUS 144 Hz MG248Q Gaming monitör.
Game Power mekanik klavye.

Bu sistem toplamı 7500 TL veriyorum kulaklık ve mouse alamadım para yok onlara benim işimi görecek düzeyde bir PC tabii RAM'i 16 GB ve SSD'li olsa daha iyiydi sizce daha iyisi bulunur mu İstanbul'da ben bulamadım sıfırlarda çok pahalı düşeceğini de düşünmüyorum fiyatların fikirleriniz nelerdir?

1050 Ti olsaydı iyiydi ekran kartı 2 GB ise aynı fiyata R5 3500X 1050 Ti sistemler bile bulunabiliyor şu aralar dolar düşmüşken bakın derim.

GTX 1050.
Ryzen 5 1600 işlemci
8 GB 3000 MHz RAM.
1 TB HDD
Everest Rainbow kasa

Bu sistem toplamı 7500 TL veriyorum kulaklık ve mouse alamadım para yok onlara benim işimi görecek düzeyde bir PC tabii RAM'i 16 GB ve SSD'li olsa daha iyiydi sizce daha iyisi bulunur mu İstanbul'da ben bulamadım sıfırlarda çok pahalı düşeceğini de düşünmüyorum fiyatların fikirleriniz nelerdir?

Sıfır mı alacaksınız? 2nci elde daha muazzam sistemler denk gelebilir. Anakart B450 olmalı.

GTX 1050.
Ryzen 5 1600 işlemci
8 GB 3000 MHz RAM.
1 TB HDD
Everest Rainbow kasa

Seni üzmek istemem ama sistem günümüze göre iyi ancak iyiliğin için ileriye dönük olduğunu düşünmüyorum. Upgrade yapmak istesen bir çok parçayla oynamak zorunda kalırsın.
Mesela alt yapıdan başlarsın : Anakart

O fiyata daha iyileri var.

beni 2 3 sene götürür mü
Götürür ama boşver bu sistem götürmesin. :D

Hehh bak kino hocam geldi o daha iyi yardımcı olur hemen yapış. :D

onlarda çok uzak kalıyor ataşehir karşıda mesela nasıl gidip gelicem

Geri
Yukarı