2. el AirPods Pro mu AirPods 2. nesil mi?

notDreamss

Hectopat
Daha fazla  
Başlıkta gördüğünüz gibi konu, ek bilgi olarak AirPods Pro ortalama 3 yıllık ve boş zamanlarda oyun oynanarak kullanılmış. Diğeri ise yeni AirPods 2. nesil. Siz hangisini seçerdiniz?

Tanıdık birisinden Pro bu arada.

Fiyat işlerini tam bilmiyorum ama garantisi yok sanırım

Hocam fiyatları öğrenmeniz gerek ki aradaki Pro ile olan performans farkına değip değmeyeceği hakkında yorum yapalım. Normalde Pro daha iyi ama yüzde olarak 2. nesil bariz ucuzsa o tercih edilir şu an ben en azından tavsiye veremem size iyi sosyaller.

Hocam fiyatları öğrenmeniz gerek ki aradaki Pro ile olan performans farkına değip değmeyeceği hakkında yorum yapalım. Normalde Pro daha iyi ama yüzde olarak 2. nesil bariz ucuzsa o tercih edilir şu an ben en azından tavsiye veremem size iyi sosyaller.
Ya şöyle diyeyim fiyat önemsiz buradaki konu 3 yıllık Airpods Pro mu yoksa yeni Airpods 2. nesil mi

Ya şöyle diyeyim fiyat önemsiz buradaki konu 3 yıllık AirPods Pro mu yoksa yeni AirPods 2. nesil mi?

Pro ve silikon uçları falan gerçekten çok az kullanılmış olup temizse sorunsuzsa ben Pro alırım sonuçta 2. el bunlar pek yenisi eskisi yok. Kendim de 2. nesil kullanan biri olarak yüksek ses seviyelerinde dışarıya ses vermesinden rahatsızım mesela. Pro'nun tasarımı daha iyi geliyor gözüme.

Geri
Yukarı