2.el alım satım bölümünde konu açamamak

Arif Ayaroğlu

Kilopat
Daha fazla  
İyi günler.

22 Şubat 2016 Tarihinden beri siteye kayıtlı bulunmaktayım. 2.el alım satım bölümünde ne bir konu açabiliyorum, ne bir mesaj atabiliyorum, ne de bir konunun altına yorum yapabiliyorum. Bir kaç yöneticiye ulaşmaya çalışıp mail atsam da herhangi bir yanıt alamadım.

'İkinci El bölümünde ilan verebilmek veya ilanlara mesaj yazabilmek için gerekenler:
  • Minimum 100 mesajınız olmalı.
  • Üyelik tarihinizin üzerinden 1 ay geçmiş olmalı.
Hesabınız bu gereksinimleri karşılamıyorsa İkinci El bölümünde alışveriş yapamazsınız. '

Burada yazan kurallar gereği 100 mesaj sınırı olmalı. Fakat kimseye mesaj atamıyorsam 100 mesaja nasıl ulaşmam gerekiyor? 4-5 tane konu açıp konuşmam mı gerekiyor acaba? Bilen arkadaşlar veya forum yöneticileri cevaplarsa çok sevinirim. Bu durumdan bir türlü kurtulamadım. Boş yere birilerine mesaj atmak veya gereksiz yorum yapmak hiç sevmediğim bir şey. Kimsenin benim ilanımın altına boş yorum atmasını, ilanı kirletmesini istemediğim gibi bende kimseye yapmak istemem.
Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arif Bey, 100 mesaj sayisi tum sosyalde yazdiginiz mesajlarin toplami icin olan deger. Bu aktifliginizle orantili olarak taninirliginiz ve diger uyelerin alis veris icin mesajlariniza bakabilmeleri icin konulmus bir kural. Sosyaldeki tum mesaj sayiniz 100'e ulastigi zaman 2. el ilan bolumune mesaj yazmaniz sistemde otomatik olarak aktif ediliyor. Mesaj sayiniz 100'e ulasmadigi surece sosyalin bu kismini kullanamazsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arif bey, 100 mesaj sayisi tum sosyalde yazdiginiz mesajlarin toplami icin olan deger. Bu aktifliginizle orantili olarak taninirliginiz ve diger uyelerin alis veris icin mesajlariniza bakabilmeleri icin konulmus bir kural. Sosyaldeki tum mesaj sayiniz 100'e ulastigi zaman 2. el ilan bolumune mesaj yazmaniz sistemde otomatik olarak aktif ediliyor. Mesaj sayiniz 100'e ulasmadigi surece sosyalin bu kismini kullanamazsiniz.
Cevabınız için teşekkür ederim.Ben forumdaki konulara yorum atıp kirletmeme amacıyla pek cevap yazmadım açıkçası.İlgili olduğumuz konular az olunca 4-5 mesajdan yukarı çıkamıyoruz doğal olarak .Bu yüzden şu anda 2.el bölümünden bir şey alıp satamıyor,yorumda atamıyorum maalesef.

Sosyal kısmında 100 mesaj atmanız gerekiyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı