2. el AOC 24G2U monitör alınır mı?

Bütçe
1900

Enes_kaya37

Decapat
Daha fazla  
Monitör
AOC 24G2U 24'' 144hz 1ms
Birkaç haftadır monitör arayışındayım. Mecburen 2. el alacağım. Temiz bir şey arıyorum. 1900 TL'ye bu modeli buldum. 1 adet ölü pikseli varmış sadece ve garantisi devam ediyormuş. Sizce ölü pikseli varken alınır mı? Garantiye yollasam nasıl bir geri dönüş olur?

Birkaç haftadır monitör arayışındayım. Mecburen 2. el alacağım. Temiz bir şey arıyorum. 1900 TL'ye bu modeli buldum. 1 adet ölü pikseli varmış sadece ve garantisi devam ediyormuş. Sizce ölü pikseli varken alınır mı? Garantiye yollasam nasıl bir geri dönüş olur?
Satmayı düşünmüyorsanız alınır. Ölü pikselli olarak aldım N11'den 3 taneydi 1 yıl sonra 7 tane gördüm garantiye yolladım ekranı değiştirip yolladılar bu sefer de ortada kocaman kırmızı ekranda belli olan bir ölü pikselle geldi :D 20 tane de olsa fark etmek zor oluyor bayağı baş ağrıtıyor bulmaya çalışmak. satarım sıkılınca derseniz 200 daha koyup sorunsuzunu almak daha mantıklı.

Satmayı düşünmüyorsanız alınır. Ölü pikselli olarak aldım N11'den 3 taneydi 1 yıl sonra 7 tane gördüm garantiye yolladım ekranı değiştirip yolladılar bu sefer de ortada kocaman kırmızı ekranda belli olan bir ölü pikselle geldi :D 20 tane de olsa fark etmek zor oluyor bayağı baş ağrıtıyor bulmaya çalışmak. Satarım sıkılınca derseniz 200 daha koyup sorunsuzunu almak daha mantıklı.

Kullanmak için alıyorum oyunları bırakmadığım sürece satmam sanırım bir ölü pixel ile sıkıntı olmaz o zaman.

Satmayı düşünmüyorsanız alınır. Ölü pikselli olarak aldım N11'den 3 taneydi 1 yıl sonra 7 tane gördüm garantiye yolladım ekranı değiştirip yolladılar bu sefer de ortada kocaman kırmızı ekranda belli olan bir ölü pikselle geldi :D 20 tane de olsa fark etmek zor oluyor bayağı baş ağrıtıyor bulmaya çalışmak. satarım sıkılınca derseniz 200 daha koyup sorunsuzunu almak daha mantıklı.
peki garantiye yollasam ilk sahibi olmadıgım için sıkıntı olurmu

Geri
Yukarı