2. El Apple Watch iCloud ile kilitlenebilir mi?

novar

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba,

İkinci el Apple Watch bakıyorum. Bir tane garantili cihaz buldum fakat faturası yok. Satan kişi cihazdan çıkış yapıp ben telefonumla eşleştirdikten sonra cihazın yine de iCloud sebebiyle kapanma durumu var mı? Cihaz sorunsuz şekilde benim telefonumla eşleştikten sonra Activation Lock olabilir mi? Ayrıca garantide Watch'lar için fatura istiyorlar mı bilen var mı?

Arkadaşlar merhaba,

İkinci el Apple Watch bakıyorum. Bir tane garantili cihaz buldum fakat faturası yok. Satan kişi cihazdan çıkış yapıp ben telefonumla eşleştirdikten sonra cihazın yine de iCloud sebebiyle kapanma durumu var mı? Cihaz sorunsuz şekilde benim telefonumla eşleştikten sonra Activation Lock olabilir mi? Ayrıca garantide Watch'lar için fatura istiyorlar mı bilen var mı?

Hayır öyle bir durum olmaz çıkış yapılmışsa çıkış yapılmıştır siz kendiniz alıp bağlayıp sıkıntısız kullanabilirsiniz

Satıcının iCloud'dan cihazı sildiğinden emin olun. Saat de fabrika ayarlarına sıfırlandıktan sonra telefonunuzla eşleyeceksiniz ve tamamen size ait olacak. Silme, kilitleme vs artık yapamaz içiniz rahat olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı