2.el ASUS Cerberus GTX 1050 Ti sistem alınır mı?

Bütçe
6700

Kaykaysürenkedi

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
*i5 12500H, RTX3050Tİ,16GB RAM.*
Meslek
Öğrenci
Merhaba, aşağıdaki gibi bilgisayar topladım fakat daha önce hiç 2.el eşya almadım. Nelere dikkat etmeliyim sizce? Kasam ve SSD'em olduğu için almama gerek yok. Düşüncelerinizi bekliyorum. Daha sonra RAM yükseltmesi yapacağım şu anlık 8 GB yeterli olur. Toplam 6714TL tutuyor. Bu fiyat bandında başka tavsiyeniz olursa açığım. (2.el istemiyordum ancak başka çare kalmadı).
2.el GTX 1050Tİ ekran kartı
2.el Kingston HyperX 8GB 2666MHz RAM
2.el i5 10400F işlemci
2.el B460M A PRO anakart
sıfır FSP güç kaynağı 500W
Toplam 6714TL tutuyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, aşağıdaki gibi bilgisayar topladım fakat daha önce hiç 2.el eşya almadım. Nelere dikkat etmeliyim sizce? Kasam ve SSD'em olduğu için almama gerek yok. Düşüncelerinizi bekliyorum. Daha sonra RAM yükseltmesi yapacağım şu anlık 8 GB yeterli olur. Toplam 6714TL tutuyor. Bu fiyat bandında başka tavsiyeniz olursa açığım. (2.el istemiyordum ancak başka çare kalmadı).
2.el GTX 1050Tİ ekran kartı
2.el Kingston HyperX 8GB 2666MHz RAM
2.el i5 10400F işlemci
2.el B460M A PRO anakart
sıfır FSP güç kaynağı 500W
Toplam 6714TL tutuyor.
Sistem hiç fena değil ileride yükseltmeye açık olmuş açıkçası. Bu şekilde alınır daha sonra ileride ekran kartı ve RAM takviyesi yapılabilir.

Sistem hiç fena değil ileride yükseltmeye açık olmuş açıkçası. Bu şekilde alınır daha sonra ileride ekran kartı ve RAM takviyesi yapılabilir.

Nereden nereye geldim ya. Eski konularımda ki dizdiğim 0 sistemlerime bakıyorum sonra da üzülüyorum. Şaka gibi gerçekten tam bilgisayar alacaktık bir anda ekonomi çöktü.

Nereden nereye geldim ya. Eski konularımda ki dizdiğim 0 sistemlerime bakıyorum sonra da üzülüyorum. Şaka gibi gerçekten tam bilgisayar alacaktık bir anda ekonomi çöktü.
Hakikaten biraz öyle oldu, tam bir şeyler yapacakken ekonomi daha da kötüleşti çok değil 1.5 ay önce şu anki halinden 2 kat iyiydi...

Yeni konular

Geri
Yukarı