2. el ASUS ROG RTX 2070 satmak zor mu?

WitcherFate

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, ASUS ROG STRIX RTX 2070 OC ekran kartım var 2019 yılında almıştım. Kutusu faturası her şeyi duruyor. Sistemimi güncellemek amacıyla ekran kartımı yenilemek istiyorum fakat önce bu kartımı elden çıkarmam gerekiyor.
Piyasa hareketli mı satabilir miyim bilgisi olan varsa yardımlarını bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, ASUS ROG STRIX RTX 2070 OC ekran kartım var 2019 yılında almıştım. Kutusu faturası her şeyi duruyor. Sistemimi güncellemek amacıyla ekran kartımı yenilemek istiyorum fakat önce bu kartımı elden çıkarmam gerekiyor.
Şimdi 2070 güzel kart birde asusun rog strix modeli tuf bile değil üst bir model yani muazzam kart satarsın rahat.

Artık zor mining kartları piyasa da inanın bana 7k ve 10k arası şuan 3080ler 3090lar dolanıyor. Rx 570ler 1200 Tl . 1660s ve tiler 2.800 vs. 2070ler 4 - 5k arası.

Bu furya bitmez artık. Benim kartım mining değil ve kutu fatura garanti duruyor olarak özelikle belirtin ilanda.

Artık zor mining kartları piyasa da inanın bana 7k ve 10k arası şuan 3080ler 3090lar dolanıyor. Rx 570ler 1200 Tl . 1660s ve tiler 2.800 vs. 2070ler 4 - 5k arası.

Bu furya bitmez artık. Benim kartım mining değil ve kutu fatura garanti duruyor olarak özelikle belirtin ilanda.
Bu arkadaşın mining yapmadığını bilemezsin belki öyledir.

RTX2070 zor satılan bir kart dostum. Fakat yine de neden satılmasın? Fiyatı oldukça düşük tutman gerek.

Mining olayı zamanında hem ekran kartı stoğu bulmakta, hem ikinci el piyasasindaki güvene çok çok büyük zarar verdi. Konuyu açmamın tek sebebi yasdıklarınız

Fiyat ne düşünüyorsun?
Piyasası 5-7k arası. 6000₺ düşünüyorum bende ne en düşükten ne de en yüksekten

Mining olayı zamanında hem ekran kartı stoku bulmakta, hem ikinci el piyasasindaki güvene çok çok büyük zarar verdi. Konuyu açmamın tek sebebi yasdıklarınız.

Piyasası 5-7k arası. 6000₺ düşünüyorum bende ne en düşükten ne de en yüksekten.

Hocam biraz yüksek fiyat kolay kolay satılmaz.

Geri
Yukarı