2. el bilgisayar nasıl hızlı bir şekilde satılır?

2. el bilgisayar satıyorum, hızlı satmanın bir yolu var mı?

Senin PC'ye benzer özelliklerde PC bak atıyorum ortalama piyasası 5000TL mi o zaman sende 4800 falan yap çünkü insanlar her zaman ucuzdan pahalıya doğru bakacaklardır bu da senin PC'ni daha önce görmeleri anlamına gelir. Bir de güzel fotoğraflar çek örnek olarak söylüyorum, kasayı bir masanın üzerine koy ama sadece kasa olsun sonra da kasanın hafif yukarı veya aşağı taraftan önden çaprazdan fotosunu çek genelde PC alım satım yapanlar böyle çekiyor. Örnek fotoğraf çekimini aşağıya bırakıyorum.

5000-6000 TL arası satılır, sistemde çok eksiler var.

Dostum piyasadan anladığın yok adamın aklını bulandırıyorsun, senin dediğin fiyata 6.nesil 7.nesil PC'ler satıyorlar.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (33).png
    Ekran Görüntüsü (33).png
    268,7 KB · Görüntüleme: 26
Son düzenleme:
Senin PC'ye benzer özelliklerde PC bak atıyorum ortalama piyasası 5000TL mi o zaman sende 4800 falan yap çünkü insanlar her zaman ucuzdan pahalıya doğru bakacaklardır bu da senin PC'ni daha önce görmeleri anlamına gelir. Bir de güzel fotoğraflar çek örnek olarak söylüyorum, kasayı bir masanın üzerine koy ama sadece kasa olsun sonra da kasanın hafif yukarı veya aşağı taraftan önden çaprazdan fotosunu çek genelde PC alım satım yapanlar böyle çekiyor. Örnek fotoğraf çekimini aşağıya bırakıyorum.

Dostum piyasadan anladığın yok adamın aklını bulandırıyorsun, senin dediğin fiyata 6.nesil 7.nesil PC'ler satıyorlar.

Hocam sisteme bir bakabilirmisin fiyatını ayarlamak için.

Bu onların doğru bir satış yaptığı anlamına mı geliyor?

Maalesef alıcılar kimin doğru satış yapıp yapmadığına bakmıyor. Senin söylediğin fiyat ölü fiyat.

Hocam sisteme bir bakabilir misin fiyatını ayarlamak için.

Reis senin PC'ye en yakın PC'lerin fiyatı en az 6500 civarı en fazlada 13.000 13.500 civarı bir kere şu konuda anlaşalım 11.000 12.000'e satman çok çok uzun sürer benim sana tavsiye ettiğim ve en hızlı satabileceğin fiyat 8800 9000 civarı pazarlık yaparsanda en az 7500'e bırak.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı