2. el CBR125R alınır mı?

"PHANTOM"

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
15 yaşındayım 16 olunca da A1 ehliyet alacağım. Motor alacağım başta 200CC motorlar düşünüyordum ama hem ehliyet yetmeyecek ve ilk benzinli motorum olacağı için vazgeçtim. Hem tipini beğendiğim hem de Japon olan CBR125R karar verdim. Temiz ikinci el almak istiyorum fiyatı da bana göre uygun. Ama ikinci el alırken nelere dikkat etmeliyiz hiçbir bilgim yok. Kısaca CBR125R alınır mı? Ve 2. el motor alırken nelere dikkat edilmeli?

15 yaşındayım 16 olunca da A1 ehliyet alacağım. Motor alacağım başta 200CC motorlar düşünüyordum ama hem ehliyet yetmeyecek ve ilk benzinli motorum olacağı için vazgeçtim. Hem tipini beğendiğim hem de Japon olan CBR125R karar verdim. Temiz ikinci el almak istiyorum fiyatı da bana göre uygun. Ama ikinci el alırken nelere dikkat etmeliyiz hiçbir bilgim yok. Kısaca CBR125R alınır mı? Ve 2. el motor alırken nelere dikkat edilmeli?
Çok eski artık, canı alındı onların. Alınır ama işten anlamalısın ve masraf yapman gerek.
2. el motor alırken de dikkat etmen gereken şeyler ise bu videoda var.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sevgili kardeşim, senin için bu başlangıç öncelikle umarım çok güzel başlar :)

Racing motosikletleri ne tanıdığıma ne de başkasına başlangıç için önermedim önermem de...
Ben ADV350 kullanıyorum, param belki Tracer 700'e de yetebilir ama benim kullanım amacıma hitap etmiyor.

Racing makineler oturuş pozisyonu zor, işlevsellikten uzak makineler (genel olarak). Senin yaşında bir arkadaş için çok güzel topcasesi olan, selealtı geniş olan kullanımı rahat sukıtırlar var.. Racing hevesin öncesi bence trafiği öğrenene kadar sukıtırla ilerlersen hem işlevsel hem de uzun süreli kullanabileceğin bir aracın olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı