2. El direksiyon seti önerisi

Hüseyin321

Hectopat
Herkese hayırlı forumlar. Facebook'tan 2. El G29 buldum. Satıcı illa PTT AVM'den satayım kotam doluya falan dedi bende Param Güvende ile almak istiyorum. Dolap'tan satamıyorum falan dedi. PTT AVM de Param Güvende gibi bir sistem var mı? Letgo veya Turkcell pasajdan da satabilirim diyor.

Herkese hayırlı forumlar. Facebook'tan 2. El G29 buldum. Satıcı illa PTT AVM'den satayım kotam doluya falan dedi bende Param Güvende ile almak istiyorum. Dolap'tan satamıyorum falan dedi. PTT AVM de Param Güvende gibi bir sistem var mı? Letgo veya Turkcell pasajdan da satabilirim diyor.
Sahibinden param güvende ile al hocam diğer sistemleri ilk defa duydum, yeni bir dolandırıcılık yöntemi vs olmasın. Sahibinden ise ile aramaya ilan numarasını girerek al sana o link gönderirse vs sakın tıklayıp havale yapma. Facebook dolandırıcı kaynıyor sana önerim sahibinden de iline yakın bir yerden 3-5 kuruş fazla verip görerek alman.

PTT'nin müşteri hizmetleri yok, direkt dolandırılırsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı