2. el ekran kartı alırken hangi testler yapılmalı?

AslanOnline

Centipat
Daha fazla  
Haftaya 2. el GT 1030 alacağım bir bilgisayarciya testleri yaptıracağım tamamen saglam oldugunu anlamak için gereken testler hangileridir?

Peki nasıl anlayacak adam bunu da açıklasanız. Belli bir derece veriyor program işini bitirince, bunun üzerinde yorumlanıyor bildiğim kadarıyla.
Hayır, mesele derecesi değil. Örnek veriyorum 30 dakika boyunca Stress test yapılırsa bu süre zarfında hiçbir mavi ekran ekranda karıncalanma çizgiler vesaire oluşmazsa kart zaten büyük oranda sorunsuzdur. Tabii ısı derecesi de gözetilmelidir bu durumda.

FurMark karta %100 yük bindiren bir uygulama, o sebeple 30 dakika FurMark stress testi yapmanız yeterli.

Bir şey söylimi çok korkuyorum. Sahibinden Param Güvende'yle alacağım karti ama ya dolandirilirsam ya da kartı düzgün kontrol edemeden onaylarsam diye 2 aydır çalışıyorum haftayada maaşı alıp çıkıcam.

Bir şey söylimi çok korkuyorum. Sahibinden Param Güvende'yle alacağım karti ama ya dolandirilirsam ya da kartı düzgün kontrol edemeden onaylarsam diye 2 aydır çalışıyorum haftayada maaşı alıp çıkıcam.
2. El elektronik tamamen şans işi test edersiniz sorun olmaz eve gelir takarsınız çalışmaz. Bu kadar korkularınız fazlaysa sıfır almanızı veya garantili 2. el almanızı tavsiye ederim.

Geri
Yukarı