2. El Ekran Kartı Fiyatları

Öncelikle hayırlı olsun dostum. Aynı bütçeyle ben de ekran kartı arıyorum bu aralar, doğru düzgün bir kart alıp bu cendereden çıkmak istiyorum :)
İstediği kadar uçuk fiyat koysunlar aslında önemli değil de, sorun diğerleri de gaza gelip sorgulamadan fiyat uçurduklarında ortaya çıkıyor.
Evet, inanılmaz saçma rakamlar dönüyor ortalıkta. Aynı model, ayn seviyede, aynı kalite karta birisi 3500 yazarken diğeri 8500 yazmış. Sıfır 7000 lira. Enteresan bir dünya gerçekten.

Kart almayı düşünüyorsanız, elimde Palit RTX 2060 var. Furmark ağır yükte 70-75 dereceleri geçmiyor. Temiz kullanılmış. Almayı düşünürseniz 4.000'e bırakacağım. Boşta duruyor öyle, RTX 3060'a geçtim bende yeni. Param Güvende vs.. her türlü satışa açığım.

Evet, inanılmaz saçma rakamlar dönüyor ortalıkta. Aynı model, ayn seviyede, aynı kalite karta birisi 3500 yazarken diğeri 8500 yazmış. Sıfır 7000 lira. Enteresan bir dünya gerçekten.

Kart almayı düşünüyorsanız, elimde Palit RTX 2060 var. Furmark ağır yükte 70-75 dereceleri geçmiyor. Temiz kullanılmış. Almayı düşünürseniz 4.000'e bırakacağım. Boşta duruyor öyle, RTX 3060'a geçtim bende yeni. Param Güvende vs.. her türlü satışa açığım.
Teklif için teşekkürler hocam da bütçem şuan için 3000 maalesef. 4000'e çıkabilecek olsam alırdım kesinlikle.

Mining işi bitince 2.el piyasası çok oynak hale geldi. Kafadan abartı fiyat koyan da çok, aynı şekilde uygun fiyata kart bulmakta kolay. Ben şahsen şu an kart alacak olsam 2.el tercih ederdim. 5.500 TL civarına RX 6700XT yurt dışı modellerinin satıldığını gördüm. Bu kartlarla her türlü mining yapıldığı ortada ama soğutması iyi model denk getirilirse bence tercih edilir.

Demeyin hocam ne zamandır mutluydum birkaç aya 6700XT 2080 falan alacaktım miningli mi onlar yahu.

Geri
Yukarı