2. el ekran kartı nasıl alınır?

amysantiago

Femtopat
Daha fazla  
2. el ekran kartı alacağım kargo ile adamdan video isteyecegim ama ne sorcagımı falan bilmiyorum. PC'den anlamıyorum o yuzden buraya sormak ıstedım yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Anlamıyorsanız çok sıkıntı çıkar hocam çok uyanık olmak lazım. Kesinlikle adamın hesabına para atma görerek al.
Açılmış olmasına
Isı değerlerine
Hasar alıp almamasına
Fps değerlerine bakılması lazım. Gerisi şansına kalmış i.

2. el ekran kartı alacağım kargo ile adamdan video isteyecegim ama ne sorcagımı falan bilmiyorum. PC'den anlamıyorum o yuzden buraya sormak ıstedım yardımcı olur musunuz?
Hocam ibana para atmayın, ortalık dolandırıcı kaynıyor. YouTube'dan ikinci el ekran kartı rehberlerine bakabilirsiniz, bilgisayardan anlayan tanıdığınız varsa onunla gidin almaya. Yoksa güvenilir bi bilgisayarcıda test ettirin kartı. Mümkünse elden almaya çalışın.

Param Güvende ile satın al. Bu sayede 2 gün test süren olacak. Satın almadan önce kartın daha önce tamir görüp görmediğini, miningde kullanılıp kullanılmadığını sor. Daha sonra FurMark testi yapmasını iste ve sonuçlara bak. Test esnasında görüntüde bir bozukluk veya kapanma yoksa siparişi ver. Eline gelince kartın içini açıp bir göz at lehim izi veya tamir edildiğine dair bir işaret var mı diye. Sonra kartı kendin 3DMark, FurMark gibi bir programla uzun soluklu bir test et. Bu iki gün içinde bir sorun yaşamazsan onayı verirsin.
Tabii ki bu ikinci günden sonra bir sorun çıkmayacağı anlamına gelmiyor bunun kimse garantisini veremez.

Yeni konular

Geri
Yukarı