2.el Ekran Kartı önerisi

Söyle şimdi 2.el alacağımdan dolayı o yüzden garantiyi açıkçası istiyorum sebebine gelince sonuçta 2.el bilemiyoruz ne çıkacağı o yüzden 1660 serilerine bakıyorum ama tavsiye edeceğiniz başka bir ürün var mı?

Peki sıfır MSI Ventus XS OC GTX1660 ne diyorsunuz?

Elinizde bulunan kartı satıp bütçenizi ekleyerek RX 5700 XT alabilirsiniz. yetmiyorsa rx 5700'de olabilir

Bir bakın derim eğer sahibinden sitesinden alacaksanız kartları kesin kes %30-60 arası fazla yazılıyor fiyatlar farkli satış platformlarında daha uygunu çıkar karşınıza

Evet dediğiniz gibi öyle arkadaşlar var yalnız bütçem 1.800 TL o yüzden 2.el bakıyorum haliylede o yüzden böyle bir konu açtım, bu konuda sizde bana yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
Elinizde bulunan kartı satıp bütçenizi ekleyerek RX 5700 XT alabilirsiniz. yetmiyorsa rx 5700'de olabilir
Gönül çok istiyorda maalesef sıfır sistem dizdim o yüzden hazırda bir ekran kartım şuanda yok.

He evet onu aldım işte yalnız sorunlu çıktı o yüzden iade ettim arkadaşa. Hatta iyi ki söylediniz şimdi düzelttim. :)

1070 almak sizin için daha matıklı olacaktır. RX 5600 XT'den biraz daha iyi alırsanız ASUS STRIX tarzı bakın soğutma bakımından çok iyi oluyor. 2 aylık garanti için Dual almayın bence isterseniz 1850TL'ye Zotac alabilirsiniz.

1070 almak sizin için daha matıklı olacaktır. RX 5600 XT'den biraz daha iyi alırsanız ASUS STRIX tarzı bakın soğutma bakımından çok iyi oluyor. 2 aylık garanti için Dual almayın bence isterseniz 1850TL'ye Zotac alabilirsiniz.
Şöyle hocam orada yanlış ifade ettim sanırım dual olanın daha 2 seneden fazla garantisi mevcut 1070 olanın sadece birkaç aylık garantisi mevcut birde dediğim gibi MSI ventus xs oc GTX1660 sıfır daha hiç kullanılmamış garantisi Nisan ayında başlamış bir ürün var.

Şöyle hocam orada yanlış ifade ettim sanırım Dual olanın daha 2 seneden fazla garantisi mevcut 1070 olanın sadece birkaç aylık garantisi mevcut bir de dediğim gibi MSI Ventus XS OC GTX1660 sıfır daha hiç kullanılmamış garantisi nisan ayında başlamış bir ürün var.

Performans istiyorsanız https://www.sahibinden.com/ilan/iki...arti-sifir-jelatinli-faturali-706795815/detay.

.

.

Buyrun illaki garantisi olsun diyorsanız alabilirsiniz 1660.

Evet ilk ilan 2019 tarihli bir ilan diğerleri yeni gelmiş bakmadım açıkçası ama işte garanti hastası biri değilim yalnız tek sıkıntım güven söz konusu o kadar...

Anladığım kadarıyla Zotac'ın 2 sene garantisi var hala hem de 0. yazmanızda sakınca yok bence satılsaydı ilan gözükmedi veya çekmemezlik yapmazdı satıcı.

Geri
Yukarı