2.el Ekran Kartı önerisi

O dediğiniz ilan yalnız 2019 hocam. :)

Farkındayım 2019 ilanı olduğunun yazmakta sakınca yok yazın bakın belki hala türkiyededir. Zaten çekecek olsa ilanı çekerdi. 2019 olduğu yazıyor o zaman 1500 civarına kutulu ASUS'u alın adamdam video isteyin çalıştığına dair fanların videosunu isteyin çalışıyor mu cebinizde 300 TL civarı kalır onunla RAM falan alırsınız veya M.2 SSD.

Farkındayım 2019 ilanı olduğunun yazmakta sakınca yok yazın bakın belki hala türkiyededir. Zaten çekecek olsa ilanı çekerdi. 2019 olduğu yazıyor o zaman 1500 civarına kutulu ASUS'u alın adamdam video isteyin çalıştığına dair fanların videosunu isteyin çalışıyor mu cebinizde 300 TL civarı kalır onunla RAM falan alırsınız veya M.2 SSD.
Yazdım genelde bu tarz ilanlar otomatik yayınlama olayına alıyorlar o yüzden güncellenip güncellenip ilan yayına alınıyor. Doğru söylüyorsunuz aslında ama inanın insanlarımız o kadar acımasız olmuş ki geçenlerde de bir arkadaşla dediğiniz gibi yaptım görsel,video herşey attı kapora attım piyasada şuan ne o ürün var nede param... :) Hani anlatmak istediğim olay ağzım çok yandığı için böyle durumlara pek güvenemiyorum o yüzden sizlerden yardım istedim sizce ne yapmalıyım diye?

O zaman GET ilanlara bakarsanız sizin için daha iyi olur en azından kart çalışmazsa geri gönderme şansınız olur. Veya elden alım yaparsınız test edip alırsınız.

Arkadaşlar merhabalar başlıkta da belirttiğim üzere sizce Asus TUF Dual GTX1660 10 aylık ekran kartını mı almalıyım yoksa Asus Dual GTX1070 2,3 ay garantisi kalmış ekran kartını mı veyahutta MSI GTX980 TI garantisiz mi almalıyım?
Bu arada sistemim aşağıda belirtilmiştir;
Ryzen 5 1600 AF
XPG D41 3200 DUAL KİT
WD GREEN 240 GB SSD
WD BLUE 1 TB HDD
STEELSTONE 600w 80+ PSU
ben her türlü 1070 derim gayet iyiolur efso sistem bence 1070 li olursa onun dışında 980 çok güç tüketebilir 1660 daha az fps verir yani geriye 1070 kalıyor

Sizin tam olarak isteğiniz bütçeniz nedir yardımcı olmak isterim yeni girebildim kusura bakmayın
1800 TL bunun üzerine daha fazla ekleme yapamıyorum da maalesef...
ben her türlü 1070 derim gayet iyiolur efso sistem bence 1070 li olursa onun dışında 980 çok güç tüketebilir 1660 daha az fps verir yani geriye 1070 kalıyor
1070 mining yapılmış 1 sene...

980Ti ile 1070 aynı ayarda zaten. Dx 12 de 1070 daha iyi. 980Ti alınmaz yani. 1660 a gelirsek tuf modeli soğutması kötü. Yani 1070 i alın.
Garantisiz açıkçası 2.el pek yanaşmıyorum çünkü ne çıkacağı belli değil garantili olsa en azından garantiye veririm.
1800 Tl ye sıfır ekran kartı alınır. 1650 süper gibi.
1660 MSI ventus xs oc versiyonunu veriyorlar şuan sıfır...

Yeni konular

Geri
Yukarı