2.el Ekran Kartı önerisi

Hocam maalesef miningli kartları tavsiye etmiyorum bu durumda bende 980 Ti demek durumundayım ama siz ben az güç tüketsin daha yeni olsun derseniz başka 1070 var sahbinden.com da onları tercih edebilirsiniz.
İşte dediğim gibi onlarda piyango gibi bahtına ne çıkarsa hocam en azından garantili olsa birşey çıktığında garanti ile çözebilirim.

Sahibinden de bir sürü 1070 var mining yapılmış karta girmekte pek mantıklı değil. Galax olan alınabilir pek de bir şey çıkacağını zannetmem mining yapılmamış ekran kartından.

Sahibinden de bir sürü 1070 var mining yapılmış karta girmekte pek mantıklı değil. Galax olan alınabilir pek de bir şey çıkacağını zannetmem mining yapılmamış ekran kartından.
Tercihim GTX1660 ventus oc olacak sanırım hocam performans konusunda biraz kısmak gerekecek ama en azından hem sıfır hemde o kadarda kötü bir ekran kartı değil yani RX590dan iyi. :)

Arkadaşlar merhabalar başlıkta da belirttiğim üzere sizce Asus TUF Dual GTX1660 10 aylık ekran kartını mı almalıyım yoksa Asus Dual GTX1070 2,3 ay garantisi kalmış ekran kartını mı veyahutta MSI GTX980 TI garantisiz mi almalıyım?
Bu arada sistemim aşağıda belirtilmiştir;
Ryzen 5 1600 AF
XPG D41 3200 DUAL KİT
WD GREEN 240 GB SSD
WD BLUE 1 TB HDD
STEELSTONE 600w 80+ PSU
1070 eski ama güçlü 1660 ile 5-10 fps veya daha az fark oluyor.1660Ti alınamıyorsa 1070 alın.

1070 eski ama güçlü 1660 ile 5-10 FPS veya daha az fark oluyor. 1660 Ti alınamıyorsa 1070 alın.

Bu rakamlara garantisiz ne olduğu belli olmayan kartlar var piyasada hocam ne yazık ki o yüzden böyle bir düşünceye kapıldım.Hani Benchmark testleri vb. Testlere bile soksam ne olacağı belli değil ürünü alıp biraz kullanmadıktan sonra belli olmuyor hâliyle...

Bu rakamlara garantisiz ne olduğu belli olmayan kartlar var piyasada hocam ne yazık ki o yüzden böyle bir düşünceye kapıldım.Hani Benchmark testleri vb. Testlere bile soksam ne olacağı belli değil ürünü alıp biraz kullanmadıktan sonra belli olmuyor hâliyle...
Dünyanın çivisinin çıktığı bu günlerde 2. el kart korkutuyor beni hocam temiz bir 1070 bulmanız dileğiyle.

Dünyanın çivisinin çıktığı bu günlerde 2. el kart korkutuyor beni hocam temiz bir 1070 bulmanız dileğiyle.
Kesinlikle katılıyorum hocam maalesef dediğiniz gibi kimseye güven olmuyor. Çok teşekkür ederim hocam şimdi zaten gidiyorum gtx1660 almaya en azından kafam rahat olacak evet performans olarak dediğiniz ürünlerle bir olmayacak ama dediğim gibi en azından kafam rahat olacak.

Kesinlikle katılıyorum hocam maalesef dediğiniz gibi kimseye güven olmuyor. Çok teşekkür ederim hocam şimdi zaten gidiyorum gtx1660 almaya en azından kafam rahat olacak evet performans olarak dediğiniz ürünlerle bir olmayacak ama dediğim gibi en azından kafam rahat olacak.
5-10 fps önemli değil kafan rahatsa hiçbir problem yok hayırlı olsun hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı