2. el ekran kartı piyasası neden bu kadar berbat?

tanakasuna

Kilopat
1 aya yakındır her gün saatlerce Letgo ve sahibinden sitesinde vakit geçiriyorum.
500 TL civarında ekran kartı arıyorum inanın bakmadığım ilan kalmadı.
Bir türlü adam akıllı bir kart bulamıyorum en iyisi sıfır R7 240 alayım zaten amacım video izletsin yeterdi ama piyasanın bu kadar kötü olduğunu da bilmiyordum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Piyasa çok kötü gerçekten. Ben yaza kadar kenara para atıyorum. 7 yıldır aynı sistemi kullanıyorum, artık sıkıldım. Turbox marka 750 Ti bile 1000 lira olmuş.

1. Hangi ülkedesin bir düşün?
2. Şu madencilik zırvası da bu işin başlarından.
Şöyle söyleyeyim 1 ay boyunca bulabildiğim tek fırsatı bugün Letgo üzerinden gördüm ama birkaç dakika ile kaçırdım. İlan açılalı 1 saat bile olmamıştı akşam üzeri anında elden satılmış. Adamın yan sokağındaki kişi almış. 400 TL'ye tertemiz Zotac GTX 760 2 GB satıldı. Piyasada en kötüsü 900 TL.

Şöyle söyleyeyim 1 ay boyunca bulabildiğim tek fırsatı bugün Letgo üzerinden gördüm ama birkaç dakika ile kaçırdım. İlan açılalı 1 saat bile olmamıştı akşam üzeri anında elden satılmış. Adamın yan sokağındaki kişi almış. 400 TL'ye tertemiz Zotac GTX 760 2 GB satıldı. Piyasada en kötüsü 900 TL.
Belki fırınladı iki güne gene patlayacak. Bilemezsin.

1 aya yakındır her gün saatlerce Letgo ve sahibinden sitesinde vakit geçiriyorum.
500 TL civarında ekran kartı arıyorum inanın bakmadığım ilan kalmadı.
Bir türlü adam akıllı bir kart bulamıyorum en iyisi sıfır R7 240 alayım zaten amacım video izletsin yeterdi ama piyasanın bu kadar kötü olduğunu da bilmiyordum.
Sadece ikinci el değil sıfır piyasalarıda çok berbat. Herşey el yakıyor artık. İşe yaramayan kartlar 700-800 TL

Yeni konular

Geri
Yukarı