2. el ekran kartı tavsiyesi

merhababenertan

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba,
RX 570 Kartları önceden 500 liraya bulabiliyorduk. Aklımda da öyle bir kart almak vardı, şimdiki fiyatları ise 2000 lira inanılır gibi değil ve mining yapılmadığının hiçbir garantisi yok. Siz ne yapmamı önerirsiniz? Ekran kartları çok fazla pahalı bütçemi aşıyor ama RX 570 performansında bir şey istiyorum. Bütçe: 1000 TL

Son düzenleme:
Merhaba,
RX 570 Kartları önceden 500 liraya bulabiliyorduk. Aklımda da öyle bir kart almak vardı, şimdiki fiyatları ise 2000 lira inanılır gibi değil ve mining yapılmadığının hiçbir garantisi yok. Siz ne yapmamı önerirsiniz? Ekran kartları çok fazla pahalı bütçemi aşıyor ama RX 570 performansında bir şey istiyorum.

Yanında keki de olsun mu? Ülke malum yapacak bir şey yok (aslında var).

Merhaba,
RX 570 kartları önceden 500 liraya bulabiliyorduk. Aklımda da öyle bir kart almak vardı, şimdiki fiyatları ise 2000 lira inanılır gibi değil ve mining yapılmadığının hiçbir garantisi yok. Siz ne yapmamı önerirsiniz? Ekran kartları çok fazla pahalı bütçemi aşıyor ama RX 570 performansında bir şey istiyorum.

O fiyatlar çok eskide kaldı maalesef, 1 yıl önce 2 yıl garantili ASUS RX580 4 GB aldım 1100 TL'ye şu an 3.500 TL'den aşağı yok. Sana tavsiyem bütçeyi bir tık daha arttırıp sıfır 1050 Ti alman. AMD ekran kartları çok sorun çıkartıyor WattMan diye bir hatası var düşman başına. NVIDIA al geç belki 570'ten 10-15 FPS az alırsın ama kafan rahat olur bir de sıfır ürün alacaksın sonuçta, RX serisi alsan ne çıkarsa bahtına belki de dediğin gibi miningde kullanılmış olacak.

O devir eskide kaldı dolar 10'a vurunca da bir zamanlar 2000 liralardan alıyorduk diyeceğiz.

Yeni konular

Geri
Yukarı