2. el G770 kaça satılır?

SOULİANİS

Hectopat
Merhaba şu anda kullandığım Casper Excalibur G770'i satmak istiyorum ancak nereden ve ne kadara satacağımı bilmiyorum. Forumda ki aynı konulara baktığımda ya 1 senelik garantileri duruyor ya da aynı model ama daha üst ekran kartlıların fiyatları yorumlanıyor. Benim elimdeki laptop 3.5 senelik garanti süresi dolmuş bir cihaz, hala hızlı ve temiz çalışır durumda ancak paraya sıkıştığım için satmak istiyorum.

Sistem bilgileri:
Casper Excalibur g770.
İşlemci: Intel i7-10750H
Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX1650 Ti 4 GB.
500GB M.2 SSD - 1TB HDD.
1920x1080 60Hz IPS 15.6
16 GB RAM.
OEM Windows 10 Pro.

Bildiğim sistem bilgileri bunlar unuttuğum varsa sorabilirsiniz. Kutusu duruyor. Bu sistemi ne kadara satabilirim ve nerede satabilirim. Yardımlarınız işin şimdiden teşekkürler.

Merhaba şu anda kullandığım Casper Excalibur G770'i satmak istiyorum ancak nereden ve ne kadara satacağımı bilmiyorum. Forumda ki aynı konulara baktığımda ya 1 senelik garantileri duruyor ya da aynı model ama daha üst ekran kartlıların fiyatları yorumlanıyor. Benim elimdeki laptop 3.5 senelik garanti süresi dolmuş bir cihaz, hala hızlı ve temiz çalışır durumda ancak paraya sıkıştığım için satmak istiyorum.

Sistem bilgileri:
Casper Excalibur g770.
İşlemci: Intel i7-10750H
Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX1650 Ti 4 GB.
500GB M.2 SSD - 1TB HDD.
1920x1080 60Hz IPS 15.6
16 GB RAM.
OEM Windows 10 Pro.

Bildiğim sistem bilgileri bunlar unuttuğum varsa sorabilirsiniz. Kutusu duruyor. Bu sistemi ne kadara satabilirim ve nerede satabilirim. Yardımlarınız işin şimdiden teşekkürler.
25K kondisyon iyiyse.
Bu cihaz var ve sizinkinden çok daha iyi (soğutma, donanım, kasa, ekran vs. vs.) sadece 8GB ram var.

25k kondisyon iyiyse.
Bu cihaz var ve sizinkinden çok daha iyi (soğutma, donanım, kasa, ekran vs. vs.) Sadece 8 GB RAM var.

Max 22K falan ikinci el ve garantisi yok.

Ben daha düşük fiyat olur diye bekliyordum gerçekten bu fiyata satabilir miyim? Borcumdan daha yüksek fiyat o yüzden soruyorum cevaplarınız gerçekten çok önemli benim için. Ve nerede satabilirim bir fikriniz far mı?

Ben daha düşük fiyat olur diye bekliyordum gerçekten bu fiyata satabilir miyim? Borcumdan daha yüksek fiyat o yüzden soruyorum cevaplarınız gerçekten çok önemli benim için. Ve nerede satabilirim bir fikriniz far mı?
Satarsiniz eger termal macun, bakim + iyi kondisyona sahip ise. 25k eder maks.

Teşekkür ederim biri hariç diğerleri bulunmamakta sadece standt kullandığım için ayakların geldiği yerde küçük çizikler bulunmakta. Tekrar cevabın için teşekkür ederim iyi günler dilerim.

Bende G770 satmaya çalışıyorum sizinkinden iyi özellikleri ve arkadaşların dediğinden ucuza koydum buna rağmen kimsenin umrunda değil gelen teklifler 14-17 arası bence 20'den koyup deneyin şansınızı.

Bende G770 satmaya çalışıyorum sizinkinden iyi özellikleri ve arkadaşların dediğinden ucuza koydum buna rağmen kimsenin umurunda değil gelen teklifler 14-17 arası bence 20'den koyup deneyin şansınızı.

Nerede satmaya çalıştınız? Ben nerede satacağımı bilmiyorum da. Sahibinden veya Letgo gibi sitelerde baktığımda çok uzun sürüyor gibi gözüküyor. Genel kullanım amaçları bilgisayar olmadığı için galiba.

Yeni konular

Geri
Yukarı