2. el G770 kaça satılır?

Nerede satmaya çalıştınız? Ben nerede satacağımı bilmiyorum da. Sahibinden veya Letgo gibi sitelerde baktığımda çok uzun sürüyor gibi gözüküyor. Genel kullanım amaçları bilgisayar olmadığı için galiba.
Valla koymadığım yer yok 😀 neredeyse 2 hafta olacak işte fiyatı düşürdüm de düşürdüm buna rağmen hâlâ kimse sormuyor. Herhalde en sonunda 17'e falan gidecek 🙁 erken satmak istiyorsanız fiyatı biraz öldürmek şart eğer beklerim derseniz 20-23 arası bir fiyattan başlarsınız benim gibi talebe göre aşağı veya yukarı çekersiniz. Tavsiye olarak Dolap, Sahibinden, Gardrops, Letgo öneririm (aklıma gelenler bunlar).

Vallahi koymadığım yer yok 😀 neredeyse 2 hafta olacak işte fiyatı düşürdüm de düşürdüm buna rağmen hâlâ kimse sormuyor. Herhalde en sonunda 17'e falan gidecek 🙁 erken satmak istiyorsanız fiyatı biraz öldürmek şart eğer beklerim derseniz 20-23 arası bir fiyattan başlarsınız benim gibi talebe göre aşağı veya yukarı çekersiniz. Tavsiye olarak dolap, sahibinden, Gardrops, Letgo öneririm (aklıma gelenler bunlar).

Teşekkürler benim amacım değişmek olsa evet sizin dediğiniz gibi beklerdim ama acil paraya ihtiyacım olduğu için foruma sormuştum net fiyat için. Tekrar teşekkürler.

Geri
Yukarı