2. el Galaxy S6 Lite mı yoksa sıfır Lenovo Tab M10 mu?

Al_Rz

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Kendime tablet almayı düşünüyorum ancak çok arada kaldım. Almayı düşündüğüm 2 model var. Birisi S6 Lite 2. el. Diğeri ise Lenovo Tab M10 (X606F) 128 GB olan modeli. Lenovo'yu alırsam sıfır alacağım. S6 Lite ise bir tane garantisi devam eden ilan gördüm Sahibinden'de. Oradan Param Güvende ile almayı düşünüyorum. Bunlara alternatif bir de iPad Air 2. nesil var. Sizce hangisini alayım? Yardımcı olursanız sevinirim. İyi forumlar.

Merhaba arkadaşlar. Kendime tablet almayı düşünüyorum ancak çok arada kaldım. Almayı düşündüğüm 2 model var. Birisi S6 Lite 2. el. Diğeri ise Lenovo Tab M10 (X606F) 128 GB olan modeli. Lenovo'yu alırsam sıfır alacağım. S6 Lite ise bir tane garantisi devam eden ilan gördüm Sahibinden'de. Oradan param güvende ile almayı düşünüyorum. Bunlara alternatif bir de iPad Air 2. nesil var. Sizce hangisini alayım? Yardımcı olursanız sevinirim. İyi forumlar.

S6 Lite temizse alın. Bende 1 yıldır kullanıyorum güzel cihaz. Oyun konusundada PUBG 60 FPS alıyor.

Peki tabletin kalemini kullanırken eli algılıyor mu? Bir de şarjı ne kadar gidiyor?

Algılanmıyor. Kalemi aldığınızda ekranda minik bir işaret çıkıyor(kalemin ucuna yakın olan yerde) el ile temasta dokunmatik algılanmıyor siz kalemi uzaklaştırana kadar.

Kalemi kullanırken eli algılamıyor. Ben genellikle PUBG ve video için kullanıyorum şarjı 8-9 saat gidiyor.
Teşekkür ederim.
Algılanmıyor. Kalemi aldığınızda ekranda minik bir işaret çıkıyor(kalemin ucuna yakın olan yerde) el ile temasta dokunmatik algılanmıyor siz kalemi uzaklaştırana kadar.
Teşekkür ederim.
S6 Lite temizse alın. Bende 1 yıldır kullanıyorum güzel cihaz. Oyun konusundada PUBG 60 FPS alıyor.

S6 Lite kullanıcısıyım. Tavsiye ederim. S6 Lite alın.
İnternette biraz araştırma yaptım da şey deniyor ekranda gecikme oluyormuş. Bu doğru? Gecikme varsa rahatsız edecek kadar mı?

Son düzenleme:
Teşekkür ederim.

Teşekkür ederim.

İnternette biraz araştırma yaptım da şey deniyor ekranda gecikme oluyormuş. Bu doğru? Gecikme varsa rahatsız edecek kadar mı?

Hocam daha önce ben böyle bir şeyle hiç karşılaşmadım. Belki eski işletim sistemi ile alakalı bir sorundur. Şu anda Android 11 var benim cihazda gecikme gibi bir sorun yok.

Geri
Yukarı