2. el garantisi bitmiş Xbox Series X alınır?

koalanız

Centipat
Daha fazla  
Fiyatlara baktım açıkçası içim pek el vermiyor 16000 TL'ye 0 Series S almaya. 2.el garantisi bitmiş Series X'ler buldum alınır mı?
Almaya gidersem neleri kontrol etmeliyim?
Teşekkürler.

Temizse bir sorunu yoksa alınabilir sıfırı 21 bin gözüküyor.

Sıfır S de düşünebilirsiniz.

Fiyatlara baktım açıkçası içim pek el vermiyor 16000 TL'ye 0 Series S almaya. 2.el garantisi bitmiş Series X'ler buldum alınır mı?
Teşekkürler.

Bence alınmaz garantisi bitmiş ne olacağı belli değil ama anlayan birisi ile gidersen bir ihtimal alınır o kadar para verip bir de bozuk çıkar aman dikkat.

Temizse bir sorunu yoksa alınabilir sıfırı 21 bin gözüküyor.

Series X için.

Fiyatlar o kadar karman çorman ki işin içinden çıkamıyorum . Zevkli bir şekilde oyun oynamak istiyorum daha konsolu alamadan hevesim kaçıyor.

12.000 TL civarlarında çift kollu Series X satanlar var kendi ilimde 11.000 TL'ye çift kol Series S satıyorlar.

Alınır, zaten konsollarda pek sorun olmuyor. Ha, cihaz kapanır bir daha açılmaz falan o zaman garanti gerekli olabilir ancak bunun ihtimalini de göz önünde bulundurmak gerekir. Yani konsoldan yana pek sorun olmaz fakat gamepad konusu biraz hassas onu belirteyim.

Hocam, ben de garantisi bitmiş Series X aldım. Neredeyse 1 sene olacak, hiçbir sorun çıkarmadı. Kutusu içeriği eksiksiz, faturası var ve görünüş olarak da tertemiz. Çok memnunum.

Alınır, zaten konsollarda pek sorun olmuyor. Ha, cihaz kapanır bir daha açılmaz falan o zaman garanti gerekli olabilir ancak bunun ihtimalini de göz önünde bulundurmak gerekir. Yani konsoldan yana pek sorun olmaz fakat gamepad konusu biraz hassas onu belirteyim.

Kolu nasıl test edebilirim böyle bir durumda.

Kolu nasıl test edebilirim böyle bir durumda.
Bilgisayara baglama gibi imkanın varsa test edebilirsin yada oyunda deneyebilirsin. Joistik uzun kullanımda bozuluyor, kör nokta dedikleri şey oluyor oyunlarda yada xbox menüsünde joistik algılamıyor ve bazen takılı kalıyor. Oyunda biraz denersen anlarsın. :d

Teşekkürler.
Al bir test et, sıkıntı çıkmazsa bas parayı. Gamepad biraz sıkıntı çıkarabilir yalnızca.

Hocam ayrıca 16000 TL'ye nerede var sıfır? Ben 2. ellerini 16'ya buluyorum.

Geri
Yukarı