2. el gitar alınır mı?

taserzetsu

Centipat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Gigabyte B550 + Ryzen 5 5600( 4.8 GHz OC) | RX 6800 | Crucial Ballistix 2x8 (OC) | DarkFlash DLX21 | SE-224-XT (Arctic 2xP12) | 980 Pro | HyperX Alloy Origins 65 | HyperX Haste Wireless | HyperX Cloud II | Dell G3223D |
Meslek
Elektrik&Elektronik Mühendisi
Yaklaşık 4-5 yıl önce arkadaşlarım güreşirken gitarımı kırdı :). Şimdi tekrardan çalma isteğim başladığı için bir gitar almak istiyorum. Kendi çapımda eski bildiklerimi çalmak ve kendimi geliştirmek istiyorum. 2. el olarak akustik gitar alınır mı? 0 almak istemiyorum pahalı olabileceğinden dolayı, piyasa hakkında da pek bir fikrim yok. Daha önce klasik gitar çalıyordum. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Ankara'daysan Dalgıç Müzik'te 2600 liraya güzel bi akustik vardı sıfır. Yerel müzik marketlerde uyguna sıfır ürünler bulunuyor. İkinci el gitarda temiz olması önemli ama temiz olup olmadığını aldıktan aylar sonra anca anladığın pişman olduğun durumlar da olabiliyor.

Ankara'daysan Dalgıç Müzik'te 2600 liraya güzel bi akustik vardı sıfır. Yerel müzik marketlerde uyguna sıfır ürünler bulunuyor. İkinci el gitarda temiz olması önemli ama temiz olup olmadığını aldıktan aylar sonra anca anladığın pişman olduğun durumlar da olabiliyor.
O kadar fiyatlara çıkmak istemiyorum. Mesela 2. el 500 TL'ye falan gördüm. İzmirdeyim bu arada.

O fiyata akustik gitar öyle mi, ben olsam uzak dururdum. Kendi gitarını tamir ettirsen bile o civarda tutar.
Hocam dediğim gibi. Çok detay istemiyorum. Akustik de o fiyata yoksa, o fiyatta klasik alırım.

Hocam dediğim gibi. Çok detay istemiyorum. Akustik de o fiyata yoksa, o fiyatta klasik alırım.

Kötü gitar insanı çalımdan soğutur. Klasiklerin sıfırları en ucuz 800 civarında, ikinci elleri de ilginç şekilde düzgünse 600'den aşağı değil. Kendi gitarını yaptırmayı düşün bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı