2. el GTX 1060 3GB ekran kartı alınır mı?

Fiyatına göre alınır ama 4GB VRAM bile yeterli değilken 3GB ne kadar faydalı olur bilemedim. Ağır oyunlar oynamıyorsanız iyidir. Mutlaka testini yapıp alınız.
NASIL
Fiyatına göre alınır ama 4GB VRAM bile yeterli değilken 3GB ne kadar faydalı olur bilemedim. Ağır oyunlar oynamıyorsanız iyidir. Mutlaka testini yapıp alınız.
NASIL MSİ RX 580 8GB OC DOSTA GİDECEK TEMİZLİKTE - MSI Ekran Kartı İlanları sahibinden.com'da - 856894213

Paranız yeterse;
O kadar bütçe yoksa;

RX 580 Armor modeli ısınma sorunlu, ayrıca 2. Elleri pek güvenilir değil. Sunduğum seçeneklerden 2.'si tamamen sıfır ve 1650 Super RX 580 ile yarışıyor. 1.'si de çok ama çok temiz. Kararını sen ver, konum olarak Ankara seçtim.

Paranız yeterse;
O kadar bütçe yoksa;

RX 580 Armor modeli ısınma sorunlu, ayrıca 2. elleri pek güvenilir değil. Sunduğum seçeneklerden 2.'si tamamen sıfır ve 1650 Super RX 580 ile yarışıyor. 1.'si de çok ama çok temiz. Kararını sen ver, konum olarak Ankara seçtim.

Adam ASUS Dual 1060'ı yıllardır kullanıyorum diyor?

Adam ASUS Dual 1060'ı yıllardır kullanıyorum diyor?

Yanlış okudunuz galiba, oyun için ara sıra kullanıldı diyor. Ayrıca en pahalı termal macun kullanılmış ve Full yük FurMark testindeki sıcaklık değerlerini paylaşmış. Ben bir sorun göremedim.

Açıklamayı baştan sona güzelce okuyunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı