2. el GTX 1060 6 GB alınır mı?

Bütçe
4850

Dextaron

Decapat
2. el GTX 1060 6 GB + i3 10100F almayı düşünüyorum şimdilik işlemci ve ekran kartı için toplam 4850TL param var.
Sistemi hemen toplayamam malum ekran kartı fiyatları sürekli arttığı için şimdiden ekran kartını alayım diyorum alınca test etme gibi bir imkanım yok sizce şimdiden alınır mı? Hepsini aynı anda alırsın para biriktir demeyin maalesef ailem yardım etmiyor. Sonra anakart PSU RAM kasa sırasıyla alacağım. Test edemeyeceğim için sorun çıkabilir eğer alırsam bir bilgisayarcıya götürürüm yine de kontrol etmesi için ama mining vs yapılmış mı anlaşılması zor eğer 1060 6 GB alamazsam mecbur RX6400 almak zorunda kalacağım bunu da hiç istemiyorum sizce ne yapmalıyım.

Son düzenleyen: Moderatör:
GTX 1060 şu an en az kar getiren kartlar arasında yeni bir elektrik zamından sonra bedava fiyatına toplama şansınız var.

Bütün GTX serisini alma şanısız var elinizdeki parayla biraz beklerseniz 1080 bile alabilirsiniz.

2. el GTX 1060 6 GB + i3 10100F almayı düşünüyorum şimdilik işlemci ve ekran kartı için toplam 4850TL param var.
Sistemi hemen toplayamam malum ekran kartı fiyatları sürekli arttığı için şimdiden ekran kartını alayım diyorum alınca test etme gibi bir imkanım yok sizce şimdiden alınır mı? Hepsini aynı anda alırsın para biriktir demeyin maalesef ailem yardım etmiyor. Sonra anakart PSU RAM kasa sırasıyla alacağım. Test edemeyeceğim için sorun çıkabilir eğer alırsam bir bilgisayarcıya götürürüm yine de kontrol etmesi için ama mining vs yapılmış mı anlaşılması zor eğer 1060 6 GB alamazsam mecbur RX6400 almak zorunda kalacağım bunu da hiç istemiyorum sizce ne yapmalıyım.

1100 TL'ye i3 10100F.
3700 TL'ye de 6500 XT alabilirsin, sıfır olarak.
Alta linkleri bırakıyorum.
Ekran kartı olarak XFX ve Sapphire olarak birini seçebilirsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ayrıca 6500XT 1060'ı çoğu oyunda geride bırakıyor.

Alınır mı kişiye göre, yapacağı işleme göre değişir. Hali hazırda şu ana kadar üretilmiş oyunları, programları kaldırır ve alınabilir. Ama geleceğe dönük bir yatırım olmaz tabii ki bu. İşlemci ve kartı birlikte satan bir satıcı denk getirebilirseniz daha uygunada alabilirsiniz biraz pazarlıkla.

Yeni konular

Geri
Yukarı