2. el GTX 1060 6 GB FurMark sonuçları nasıl?

MertAli37

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, 2.el bir GTX 1060 6 GB almayı düşünüyorum, satıcı arkadaştan FurMark testi istedim ve sonuçları aşağıdaki gibi. Sizce bir sorunu var mıdır, alınır mı? YouTube'daki FurMark testleri ile karşılaştırma yaptığımda FPS sanki biraz düşük geldi. Gibi ne dersiniz?

Dosya Ekleri

• IMG-20220626-WA0000.jpg
    IMG-20220626-WA0000.jpg
    213,6 KB · Görüntüleme: 63
Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam karta Power limit koyarak testi yapmış olabilir video isteyin arkadaştan 30 dakikadan sonra çektiği bir video olsun ve oradaki GPU Power %71 üzerine çıkıyor mu onu kontrol edin çıkmıyor ise arkadaş MSI Afterburner ile Power limit koymuş büyük ihtimalle fazla ısınmasın diye fan ayarıda %62 de manuel fan çizelgesi ayarlamış. Bende kartın 3GB versiyonu var FPS için sizi aydınlatmak isterdim fakat monitörüm 768p olduğu için FPS yüksek gösteriyor. Bu arada GTX 1060 83 dereceye kadar çıkabiliyor şu an stress testine bırakırsam standart fan ayarlarında 80 dereceleri zorlayacaktır 5 fanlı Zalman kasada bile kendiniz fan ayarı yaparsanız ve kasanızın hava akışı iyi ise 70 75 dereceleri görürsünüz bu derecelerde güvenlidir.

Hocam karta Power limit koyarak testi yapmış olabilir video isteyin arkadaştan 30 dakikadan sonra çektiği bir video olsun ve oradaki GPU Power %71 üzerine çıkıyor mu onu kontrol edin çıkmıyor ise arkadaş MSI Afterburner ile Power limit koymuş büyük ihtimalle fazla ısınmasın diye fan ayarıda %62 de manuel fan çizelgesi ayarlamış. Bende kartın 3GB versiyonu var FPS için sizi aydınlatmak isterdim fakat monitörüm 768p olduğu için FPS yüksek gösteriyor. Bu arada GTX 1060 83 dereceye kadar çıkabiliyor şu an stress testine bırakırsam standart fan ayarlarında 80 dereceleri zorlayacaktır 5 fanlı Zalman kasada bile kendiniz fan ayarı yaparsanız ve kasanızın hava akışı iyi ise 70 75 dereceleri görürsünüz bu derecelerde güvenlidir.
72 dereceyi geçmiyor benim. Fan ayarları oto.

Az daha indirim yapsın, belli ki kart çok bakımsız ve miningte yorulmuş, fan alacaksın macun alacaksın hep para bunlar.
Anladığım kadarıyla bu kart bana çok sıkıntı çıkaracak üzerine biraz daha bütçe ekleyip belki rx6500xt alabilirim. Yardımlarınız için çok sağolun.

Yeni konular

Geri
Yukarı