2. el GTX 1070 Ti almak

Güvenilir biriyse alınabilir. Ek olarak göndereceği ekran kartının üstünde bir tane etiket tarzı bir şey olur. Üstünde ki koddan (veya bazı ekran kartlarında direk ekran kartının modeli vs. yazar) kontrol edebilirsiniz. Uzaktan 2. el alımları şu zamanlarda çok riskli olabiliyor. GET komisyon olarak ne kadar alıyor ne alıyor bilmiyorum fakat yapmanızda bu denli fiyatlarda yarar var diye düşünüyorum. En kötü ihtimalle okuduğum kadarıyla gönderilen havale vb. işlemlerde açıklamasını düzgün bir şekilde '' 2. elde GTX 1070 Ti aldığım için yollanmıştır'' tarzında yazarak yollayınız. Aklıma gelen yöntemler bu şekilde.

Mining yapılmış olma ihtimali var, zamanında 1070 Ti ve 1080 Ti'lar tam bir mining kartlarıydı.
Bence o fiyata GameGaraj üzerinden 1660 Ti, veya Zotac 1660S alın geçin.

Güvenilir biriyse alınabilir. Ek olarak göndereceği ekran kartının üstünde bir tane etiket tarzı bir şey olur. Üstünde ki koddan (veya bazı ekran kartlarında direk ekran kartının modeli vs. yazar) kontrol edebilirsiniz. Uzaktan 2. el alımları şu zamanlarda çok riskli olabiliyor. GET komisyon olarak ne kadar alıyor ne alıyor bilmiyorum fakat yapmanızda bu denli fiyatlarda yarar var diye düşünüyorum. En kötü ihtimalle okuduğum kadarıyla gönderilen havale vb. işlemlerde açıklamasını düzgün bir şekilde " 2. elde GTX 1070 Ti aldığım için yollanmıştır" tarzında yazarak yollayınız. Aklıma gelen yöntemler bu şekilde.

Hocam 1070'de karar verdim uygun fiyata buldum. Şimdi onu sisteme uydurmakta sıra. Diğer postuma bakarsanız sevinirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı