2. el GTX 1650 alınır mı?

Dexar

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar kendi ekran kartım olan RX 550'yi yarın satacağım.
2000TL gibi bir bütçem var ve GTX 1650 baktım 2. el.
1800TL'ye sarı siteden 2. el bir tane GTX 1650 buldum. Satıcı garantisinin olmadığını belirtmiş ve 4 ay süresince kullanılmış olduğunu yazmış.
Elden alacağım alırsam. Sizce alınır mı?

Garantisiz ikinci el ekran kartı tercih etmeyin.

Kesinlikle alınmaz. Büyük ihtimal mining yapılmış bir kartı elinden çıkarıyor. Soğutması sorunlu bir model ve ülkemizde mining yapan insanlar doğru düzgün bakım yapmıyor kartlara. Elden görüp inceleme şansın varsa kontrol edip alabilirsin onun dışında paramgüvende ile falan al veya hiç alma.

Ben eve çağırıp anakartıma takıp da aldım.
Isısını, sesini falan görüp alma şansım oldu. Onun dışında risk tabii ki, diyelim ki aldınız, eve götürüp taktınız, çalışmadı. Ne yapacaksınız?

Kesinlikle alınmaz. Büyük ihtimal mining yapılmış bir kartı elinden çıkarıyor. Soğutması sorunlu bir model ve ülkemizde mining yapan insanlar doğru düzgün bakım yapmıyor kartlara. Elden görüp inceleme şansın varsa kontrol edip alabilirsin onun dışında Param Güvende ile falan al veya hiç alma.

1650 4 GB vraminden ötürü miningde kullanılmadı. Mining kartı değil.

Kesinlikle alınmaz. Büyük ihtimal mining yapılmış bir kartı elinden çıkarıyor. Soğutması sorunlu bir model ve ülkemizde mining yapan insanlar doğru düzgün bakım yapmıyor kartlara. Elden görüp inceleme şansın varsa kontrol edip alabilirsin onun dışında paramgüvende ile falan al veya hiç alma.
hocam bakınırken 1060 buldum MSİ 6GT OCV1 modelinden. O Alınır mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı