2.el GTX 460'ın sonuçları nasıl?

Eren Aktas

Kilopat
Arkadaşlar 500TL'ye GTX 460 aldım. Driver'ını kurdum. 60 saniye sürmeden FurMark'ta 85 dereceye kadar gördü boşta 65 derece stabil sizce sorun termal macunu haricinde bir şey midir?
Hayatımda hiç ekran kartını açmadım korkuyorum. Sizce bilgisayarcıya temizlettirsem mi?

1641382718467.png

1641382746162.png

MX4 alıp temizle cecik gibi olur.

Hocam kırarım diye korkuyorum umarım bir şey olmaz. Bence kart da bir sorun yok sıcaklık derecesi boştayken stabil ilerliyor. Bence macununu yenilersem düşebilir. Zaten satıcı bana kartı hiç tamire gitmediğini ve hiç içini açmadığını söylemişti. Ayrıca yanıtınız için teşekkürler
Termal macun yenilenmesi gerekebilir, 11 yıllık kart sonuçta.

Peki termal macunu dışında bir sorundan kaynaklı olabilir mi?

Hocam kırarım diye korkuyorum umarım bir şey olmaz. Bence kart da bir sorun yok sıcaklık derecesi boştayken stabil ilerliyor. Bence macununu yenilersem düşebilir. Zaten satıcı bana kartı hiç tamire gitmediğini ve hiç içini açmadığını söylemişti. Ayrıca yanıtınız için teşekkürler.

Peki termal macunu dışında bir sorundan kaynaklı olabilir mi?

Macun yenilemesi yapmaz isen daha da kötü olabilir.
Örnek reballing sıkıntısı olabilir.
Kartın bu mu?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Macun yenilemesi yapmaz isen daha da kötü olabilir.
Örnek reballing sıkıntısı olabilir.
Kartın bu mu?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sen nasıl bir kralsın, harikasın dostum.
Sen nasıl bir kralsın, harikasın dostum.

Evet bu.

Geri
Yukarı