2. El GTX 760 vs RX 580

rx 460 kartını tavsiye edebilirim. Dün i3 4160 rx 460 Oem ve 8 GB ram ile crysis 2 maximum edition oyununda 1080P Yüksek ayarlarda 100 FPS gördüm.

Kardeşim bu ekran kartı fake. Zorla sahte ekran kartı aldıracaksın adama.
Bir gidin araştırın GET ilanı nedir ne değildir diye ondan sonra yorum yapın. Nereden anladın fake olduğunu ?
Fake ise geri yolluyorsun paranı alıyorsun, kimse fake kartı GET ile satmaz.
Ayrıca piyasası bu zaten. 970 bile 700 TL'ye bulunabiliyorken 530 TL bu kart için fazla bile.

Bir gidin araştırın GET ilanı nedir ne değildir diye ondan sonra yorum yapın. Nereden anladın fake olduğunu ?
Fake ise geri yolluyorsun paranı alıyorsun, kimse fake kartı GET ile satmaz.
Ayrıca piyasası bu zaten. 970 bile 700 TL'ye bulunabiliyorken 530 TL bu kart için fazla bile.
GET ilanın ne olduğunu gayet iyi biliyorum. Bunu GET ile alacak kişi zaten fake olduğunu anlayacak bilgiye sahip olmadığı için Gtx960 sahibi olduğunu düşünecek.

Kartın sahte olduğu apaçık. Markası yok, kutusu dandik ve klasik fake ekran kartı kutusu. Az bilgisi olan anlar zaten.

Gtx960 4GB bu fiyata bulunmuyor. Piyasası bu değil yani. Bir ürünün ismini Sahibinden'e yazıp fiyatı en düşüğe filtreleyip karşına çıkan ilk ürünün fiyatı, piyasa fiyatı anlamına gelmiyor.
Benim i5 3340 işlemcim var 12gb ddr3 1333mhz ram var bu sistemle pubgde nasıl bi perfonmans yakalım csgo ayrıca ?
CS'de hayli yeterli. Biraz daha iyi bir işlemci ve GTX 760 ile ortalama 70 FPS alıyor yeğenim. Sizinki de buna yakın olur.

GET ilanın ne olduğunu gayet iyi biliyorum. Bunu GET ile alacak kişi zaten fake olduğunu anlayacak bilgiye sahip olmadığı için Gtx960 sahibi olduğunu düşünecek.

Kartın sahte olduğu apaçık. Markası yok, kutusu dandik ve klasik fake ekran kartı kutusu. Az bilgisi olan anlar zaten.

Gtx960 4GB bu fiyata bulunmuyor. Piyasası bu değil yani. Bir ürünün ismini Sahibinden'e yazıp fiyatı en düşüğe filtreleyip karşına çıkan ilk ürünün fiyatı, piyasa fiyatı anlamına gelmiyor.

CS'de hayli yeterli. Biraz daha iyi bir işlemci ve GTX 760 ile ortalama 70 FPS alıyor yeğenim. Sizinki de buna yakın olur.
MSI GTX 960 4GB (TEMİZ) - MSI Ekran Kartı İlanları sahibinden.com'da - 675955510
Asus geforce gtx 960 4gb - Asus Ekran Kartı İlanları sahibinden.com'da - 641267195
Fake çıkarsa her türlü anlaşılır ve geri gönderir onaylamadan. Bu kadar panik yapılacak bir durum göremiyorum.
2 gb isterse
Msi gtx 960 2gb sorunsuz kutulu - MSI Ekran Kartı İlanları sahibinden.com'da - 674660815
TERTEMİZ GIGABYTE GTX 960 2 GB - Gigabyte Ekran Kartı İlanları sahibinden.com'da - 675747688

Son düzenleme:

70 fps yi pubg den’ mi alıyor low da mı med mi

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı