2. el GTX750 Ti alınır mı?

Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ben i7 3632QM laptopuma eGPU yapmak istiyorum ve benim işlemcimle GTX 750 Ti'ın iyi performans verdiğini gördüm.

Asus Nvidia Gtx 750 Ti Sıfır oyun makinası - Nvidia Ekran Kartı İlanları sahibinden.com'da - 827508378

Bu ilandaki kart acaba temiz midir alınır mı veya benim işlemcimle GT 1030 darboğaz yapar mı?

eGPU olayı sakat bir olay, kendim denemişliğim de var uyumlu çalışmayabilir, kaldı ki mini PCIe yüzünden ekran kartınızın çoğunu kullanamayacaksınız. Yine de alacağım diyor iseniz 750Ti daha mantıklı bir seçim olacaktır, alırken FurMark testine sokun ve sıcaklıkları izleyin.

Burada daha ucuz var.

Emin olun şu anki ekran.

eGPU olayı sakat bir olay, kendim denemişliğim de var uyumlu çalışmayabilir, kaldı ki mini PCI-e yüzünden ekran kartınızın çoğunu kullanamayacaksınız. Yine de alacağım diyor iseniz 750 Ti daha mantıklı bir seçim olacaktır, alırken FurMark testine sokun ve sıcaklıkları izleyin.

Burada daha ucuz var.

Kartımdan daha fazla performans verir. AMD Radeon HD 7650M'den ne kadar performans alabilirim ki?

GT 1030 ve GTX 750 Ti birbirine denk kartlardır.

Denk olduğuna göre darboğaz yapmaz o zaman?
Şunu fark ettim arada 3-4 FPS fark var GTX 750 Ti daha iyi ama sıfır GTX 750 Ti olmadığı için GT 1030 daha iyi olacağını düşünüyorum. Uygun PSU önerir misiniz?

Bu fiyata alınmaz.

1050 Ti'ın darboğaz yapmama gibi ihtimali yok bence. Yoksa düşünmeden 1050 veya 1050 Ti alırım.

Emin olun şu anki ekran.

Kartımdan daha fazla performans verir. AMD Radeon HD 7650M'den ne kadar performans alabilirim ki?

Denk olduğuna göre darboğaz yapmaz o zaman?
Şunu fark ettim arada 3-4 FPS fark var GTX 750 Ti daha iyi ama sıfır GTX 750 Ti olmadığı için GT 1030 daha iyi olacağını düşünüyorum. Uygun PSU önerir misiniz?

1050 Ti'ın darboğaz yapmama gibi ihtimali yok bence. Yoksa düşünmeden 105Ü veya 1050 Ti alırım.

Arkadaşlar şunu fark ettim RX 550 GT1030 ile RX560 arasında çok bir fark yok ama RX560 daha iyi. RX 560 ile darboğaz yapma gibi bir durum olur mu? Yoksa Asus rx560 arez ekran kartı fiyatı, teknik özellikleri, modelleri. Asus rx560 arez ekran kartı kampanyalar ve uygun fiyat seçenekleri ile sadece Vatan Bilgisayar'da. Satın Al. şu linkteki kartı alabilirim? Eğer yapacaksam mini PCI-e - Google Alışveriş bu linkteki PCI-e uygun olur mu?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı