2. el hazır sistem alınır mı?

i5 5.nesil işlemci.
GTX 1050 Ti.
8 GB DDR4 RAM.
1 TB hard disk.
120 GB SSD.
AOC 24 inç monitör.
Sence 5500 liraya değer mi?

DDR4 bakarsak muhtemel 6 nesil olabilir monitör iyi 24 inch olması bir de 75Hz olsa tadından yenmez ileride RAM takviyesi yapılırsa iyi şahsen 5500 değer mi bilemiyorum nerede oturuyorsunuz yani yaşadığınız il neresi ben ilanlara göz atayım belki daha iyisi bulunabilir belki.

DDR4 bakarsak muhtemel 6 nesil olabilir monitör iyi 24 inch olması bir de 75Hz olsa tadından yenmez ileride RAM takviyesi yapılırsa iyi şahsen 5500 değer mi bilemiyorum nerede oturuyorsunuz yani yaşadığınız il neresi ben ilanlara göz atayım belki daha iyisi bulunabilir belki.
Ankara'da yaşıyorum bu arada teşekkürler yardımcı olduğunuz için.

1025857141/detay

Bir de böyle bir ilan mevcut bakarsanız çok sevinirim. İlanda yasaklı kelime olduğu için yollayamıyorum bu attığımı Google yapıştırırsanız ilan karşınıza çıkar.

1025857141/detay

Bir de böyle bir ilan mevcut bakarsanız çok sevinirim. İlanda yasaklı kelime olduğu için yollayamıyorum bu attığımı Google yapıştırırsanız ilan karşınıza çıkar.

Maksimum bütçen nedir? Bayağı kasa baktım ama çoğu monitörsüz. Bir ilan dikkatimi çekti bayağı onda da monitör yoktu.

Son düzenleme:
1025857141/detay

İki ilan da uygun.
İlk ilanın monitörü güzel, ikincinin (monitör hariç) donanımı daha güncel.

1022625552/detay sahibinden aramaya ilan no yazarsanız çıkıyor anca.
Şöyle bir sistem var ama 6500 denk geliyor monitörle diğerine oranla kasa vs SSD ve ekran kartı farkı oluyor bir de hard disk fazla. 1025857141/detay bu kasa ile, bu kasada iyidir bir sürü sistem baktım ama çoğunluğu monitörsüzdü hatta birinde GTX 1650 kart mevcuttu ama monitör yoktu.

Yeni konular

Geri
Yukarı