2. El High Power 500W Alınır Mı?

@hsnhsynrsln FSP'nin Meet 85 modeli ile Aerocool'un benzer fiyatlandırılmış PSU'ları arasında neredeyse hiç kalite farkı yok.

@xh3nator Adam internettten fotoğraf alıp koymuş oraya. Alma bunu şüpheli duruyor. Hem bazen sıfır gibi kullanılmış ürünleri Sıfır işaretleyen süper akıllı (!) satıcılar olabiliyor.
sen bilgili birisine benziyorsun üstünüze alınmayın hepiniz çok iyi cevaplar verdiniz aercoolmu fsp mi ?

@hsnhsynrsln FSP'nin Meet 85 modeli ile Aerocool'un benzer fiyatlandırılmış PSU'ları arasında neredeyse hiç kalite farkı yok.

@xh3nator Adam internettten fotoğraf alıp koymuş oraya. Alma bunu şüpheli duruyor. Hem bazen sıfır gibi kullanılmış ürünleri Sıfır işaretleyen süper akıllı (!) satıcılar olabiliyor.
Bence fiyatları o kadar yüksek değil ve kaliteli olmadığını nereden çıkardınız?

@xh3nator Fark etmez. Aralarında çok kalite farkı yok bu bütçede alınacak modellerinde.
Bence fiyatları o kadar yüksek değil ve kaliteli olmadığını nereden çıkardın?
FSP kalteli demiyorum. 300TL'ye alınabilecek Aerocool ve FSP modelleri arasında pek kalite farkı yok diyorum.

FSP güzel marka yoksa.

Peki son soru ve karırımı vereceğim benim PSU 2 yıldır çalışıyor hatta daha fazla 2.el almıştım bilgisayarı son zamanlarda PSU kafayı yiyebiliyor ekran kapanıyor fanlar deliriyor ve FPS düşmesi yiyom önceden hiç yemezdim FPS düşmesi bu FPS düşmesi normal bir FPS düşmesi değil Minecraft bile bazen FPS düşmesi yediğim olabiliyor PSU o yüzden değiştireceğim umarım sorun PSU dadır.

Geri
Yukarı