2. El i3 4170 ve HD5670 Tabanlı Sistem Alınır mı?

4Gregory

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar iyi forumlar. Çok uzun zamandır masaüstu sistem toplıyıcaktım fakat bir türlü param denkleşmiyordu. Bir 2. el eşya satan internet sitesinde ( herkesin bildiği iyi bir site.) bir sistem gördüm fiyatı çok uygun geldi. Sistem özellikleri şunlar. Fakat işin içinde bir şeyler var mıdır? Ben Bursa'da yaşıyorum fakat aramızda 3 saat fark var. Büyük ihtimalle kargo ile gelecek, bir sorun olabilir mi acaba? Fiyatı da tam olarak 700 TL sistemin.

• Anakart Asus H81-M Plus 5x Protection Lga 1150
  • İşlemci İntel İ3 4170 3.70 GHz
  • RAM 8 GB 4x4 1600 MHz DDR3
  • Ekran Kartı 1 GB ATI Powercolor 5670
  • Harddisk 500 GB
  • Kasa Dark Optımus 600 watt

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben seni ekran kartı hakkında bilgilendirebilirim, ben de kullanduğım için... Öncelikle HD5670 model ekran kartının sıfırı 130 TL civarı bir kart olduğunu göz önünde bulundurursak... CPU ve bellek frekanslarıyla bir kaç ayarlama yaptığımızda, Tomb Raider, Battlefield,LOL,DOTA2 ve FPS oyunları, LOW ve MEDIUM ayarlarda oynabilirsin ama sıcaklıklara dikkat etmen gerek yoksa kartı yakarsın.
Şahsen ben HD5670 kartıyla Counter Strike: GO oynunda ULTRA ayarlarda oynuyabiliyordum. Çözünürlük 1440x900 tabi...

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı