Satılık 2.El İ5 4690K Bilgisayar Parçaları

Burak_Dönmez

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Sattığım ürünlerin bir seneden fazla garantisi vardır. Hiçbir sıkıntıları yoktur. Hepsinin kutusu ve faturası vardır. Temiz kullanıldılar. Ürünlerim ;

INTEL İ5 4690K işlemci + Gigabyte Z97 HD3 anakart beraber satılacaktır. Alıcılar beraber almak zorundadır. Sıfır fiyatları 1150 TL civarlarında. Ben 950 TL istiyorum.

WD 1 TB Cavier Black serisi harddisk. Sıfır fiyatı 275 TL'dir. Bende SSD olduğu için fazla kullanmadım. 190 TL'den satıyorum.

Logitech G103 oyuncu klavyesi. Tertemiz bir klavyedir. Her şeyi duruyor. Başka klavyem olduğu için kullanmıyorum. Yanında Frisby'nin oyuncu mouse vereceğim. Klavye sıfır 70 TL, mouse sıfırı 40 TL'dir. Ben toplam 70 TL'den satıyorum. Bunların ikisini beraber almak zorunludur.

Ürünler İstanbul içine sadece oturduğum yere gelirseniz satılacaktır. Kargo istiyorsanız ilk önce parayı alırım daha sonra ürünleri kargoya veririm.

Buradan ulaşamayanlar Facebook adresimi ekleyebilirler. Parçaların fotoğrafları isteyen kişiye atılır.

Satış güncel.

Kolay gelsin kardeşim işlemciyi tek ne kadara satarsın :) anakartım var onun için tek almayı düşünüyorum

Kardeş 1100 istesen daha makbuldü hatta 1200 iste aldığının fazlasına sat ne aç insanlar var yahu .

Parçalar satılalı 5 6 ay olmuş. Yaptığınız muhabbete bak. :D 5 6 ay önce o kadar ediyordu. Hala teklifler de var. İstediğim fiyattan satıldı zaten.

Allah belanı senin :D bende bakmadım hiç tarihe iyi olmuş bende kararımı değiştim zate :D

Geri
Yukarı