2. el i5-7200U All in One Bilgisayar Ne Kadar Eder?

2.arkadaş biraz fazlaya koymuş gibi mayıs'tan beri satamamış sanırım ilanlara bakınca benimki ile aynı sayılabilecek bilgisayarlar var onlarda 24 inç ve 2 yıl garantili yazmış emin olamadım.
Oradaki ilanların çoğu kalitesiz Turbox, İzoly gibi cihazlar ve hep eski nesil sistemlere sahipler.
Dell cihaz sizinkine denk.
Siz 3.700 TL'ye verirseniz alan kişi büyük ihtimalle 5-6 bin TL arasına satar.

Oradaki ilanların çoğu kalitesiz Turbox, Izoly gibi cihazlar ve hep eski nesil sistemlere sahipler.
Dell cihaz sizinkine denk.
Siz 3.700 TL'ye verirseniz alan kişi büyük ihtimalle 5-6 bin TL arasına satar.

Tamam hocam düşüneceğim bir 2 aydır ilanda en yüksek 4 bin verildi o hesapta incelemeye alındı bilmiyorum kararsızım boş duruyor yavaşladığı için bayağı, satmak istiyorum Valorant'ta 10 FPS'e droplanıyor en Low'da o yüzden düşük vermiştim fiyatı.

Tamam hocam düşüneceğim bir 2 aydır ilanda en yüksek 4 bin verildi o hesapta incelemeye alındı bilmiyorum kararsızım boş duruyor yavaşladığı için bayağı, satmak istiyorum Valorant'ta 10 FPS'e droplanıyor en Low'da o yüzden düşük vermiştim fiyatı.

4 GB RAM droplanmasi normal. 5 yil boyunca i5-7200U ve 920MX laptop kullandim. 4 GB RAM ve SSD takviyesi ile cihazim gayet verimli hale gelmisti. Bu zamanda fazla butceniz yoksa sahsen satmanizi önermem.

4 GB RAM droplanmasi normal. 5 yil boyunca i5-7200U ve 920MX laptop kullandim. 4 GB RAM ve SSD takviyesi ile cihazim gayet verimli hale gelmisti. Bu zamanda fazla butceniz yoksa sahsen satmanizi önermem.

Dediğim gibi dolapta 3 yıldır boş boş duruyor sadece diğer bilgisayarım bozulduğu zamanlarda kullandım o yüzden yatmaya devam ediyor muhtemelen sattığım kişi al sat yapıyor dediğiniz yapacak sanırım ama masaüstünde bile kasmakta bende düşük fiyat koydum emin değilim.

Dediğim gibi dolapta 3 yıldır boş boş duruyor sadece diğer bilgisayarım bozulduğu zamanlarda kullandım o yüzden yatmaya devam ediyor muhtemelen sattığım kişi al sat yapıyor dediğiniz yapacak sanırım ama masaüstünde bile kasmakta bende düşük fiyat koydum emin değilim.
4GB RAM handikap zaten.
Hiç termal bakım da yapmadıysanız bilgisayar aşırı ısınıyordur.
Bakım, RAM ve SSD takviyesi ile kendine gelir makine.
Siz ne isterseniz onu yapın tabi ki.

Geri
Yukarı