2. El i5 7600K 1060 sistem 7000 TL'ye alınır mı?

Diyosun o zaman peder ile konuşacağım bende de var bir miktar bu diyorsanız dostlarım size güvenerekten alacağım alınca ne testlerini yapayım artık buradan yardım ederseniz sevnrm yeni konu açtırtmak zorunda kalmayayım...

O zaman ilk paylaştığım konu başlığı olan sistemi alıyorum diyorsanız...

Sizin şu an elinizde net ne kadar miktar para var hocam yani bu fiyata sıfır sistemlerde var diye biliyorum

Sizin şu an elinizde net ne kadar miktar para var hocam yani bu fiyata sıfır sistemlerde var diye biliyorum
var hocam bilgim var ama ben 2. el alıp güzel bi tane ona göre geliştirmek istiyorum şuan elimde 7.000 TL var bilgine bu fiyata sanrm anca apu gelir sistem zaten faturası vesayre vericek 2018 de almış sadece oyun oynamış yani senin fikrin nedir ? alınırmı

İşlemci soğutucusu nedir? Bana gayet makul geldi. Sadece 7600k ve anakartın 4000 TL'ye satıldığını görmüştüm. 1060 6 GB zaten 1080p için ideal kartlardan.

Yani dostlar açığa getirelim şimdi ona göre yarın belli olucak bu sistem iyimi diyorsunuz zaten restgele buldum adam arka mahallemde koç çıktı :D son kararları alalım lütfen

Aman hocam 7 bin liraya sıfır ne önereceksiniz sanki ya. Konuyu bozmayın.

Vallahi baktımmin sistem sıfır hazır veya toplama 10 k altı yok cidden durum vahim ateş pahası her şey 1080p 60FPS bir sistem şu anmin 10k ediyor ya.

Yani ilk attığım sistemi.

Kardeşim öncelikle arkadaşlara sonra da şahsi tecrübeme dayanarak sana gönül rahatlığıyla önereceğim 2 şey.
1. 1060 olan sistemi al.
2. imkanın olduğu bir zamanda güzel bir 500 veya 1TB 1700/1300 vb yazma okuma hızlı bir SSD al bak keyfine diyorum.
Z serisi anakart.
K serisi işlemci.
Ve GTX 1060 yani çok çok iyi fiyat benim tavsiyem budur.
Şimdiden hayırlı olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı