2.El i7 7700K alınır mı ?

7700K güzel işlemci fiyatı uygunsa ve temizse alınır almadan önce stres testi yapın.
8400 veya 2600 filan önermenize gerek yok aslında çünkü anakart değiştirmesi gerekecek ek masraf olacak onun yerine uygun fiyatlı bir işlemci seçilebilir.

i7 7700k ikinci el almış bulunup sorunsuz kullanmaktayım .
1700 tl ye aldım 15 gün önce garantisi olmasına dikkat et , bozulacağından değil ürünün yeni olduğunu anlaman için garanti önemli .
sıvı soğutmaya gelirsek Silverstone 120mm fanlı hava soğutmayı 1070ti ekran kartıyla o.c suz kullanıyorum fan sesi yok 65-70 derece stabil çalışıyor .
İNTEL ISINMAZ .

7. nesil destekleyen bir anakartın varsa kesinlikle önereceğim bir işlemci .
8. nesil ve 9. nesil çıktı ama konuya öneride bulunan arkadaşların ona uyacak bir anakartın Türkiye şartlarında kaç tl olduğundan haberi yok sanırım .

Sen istediğin işlemciyi ve güzel bir hava soğutmayı al .
ilerdede paran olursa 1080 , 1080ti ,1070ti gibi güzel ekran kartlarıyla sistemini upgrade yapabilirsin tşk .

i7 7700k ikinci el almış bulunup sorunsuz kullanmaktayım .
1700 tl ye aldım 15 gün önce garantisi olmasına dikkat et , bozulacağından değil ürünün yeni olduğunu anlaman için garanti önemli .
sıvı soğutmaya gelirsek Silverstone 120mm fanlı hava soğutmayı 1070ti ekran kartıyla o.c suz kullanıyorum fan sesi yok 65-70 derece stabil çalışıyor .
İNTEL ISINMAZ .

7. nesil destekleyen bir anakartın varsa kesinlikle önereceğim bir işlemci .
8. nesil ve 9. nesil çıktı ama konuya öneride bulunan arkadaşların ona uyacak bir anakartın Türkiye şartlarında kaç tl olduğundan haberi yok sanırım .

Sen istediğin işlemciyi ve güzel bir hava soğutmayı al .
ilerdede paran olursa 1080 , 1080ti ,1070ti gibi güzel ekran kartlarıyla sistemini upgrade yapabilirsin tşk .

Bende teşekkür ederim. Bana satar mısın işlemciyi :) ?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı